Pavasaris klauvē pie durvīm jeb Dažas idejas dekoratīviem vainagiem
Foto: DELFI

Gadalaikam pieskaņoti rotājumi un dekorācijas viennozīmīgi maina mājinieku noskaņojumu, tāpēc, svētkiem tuvojoties, aicinām izgreznot galvenās durvis ar kādu dekoratīvu vainadziņu, kas atgādinās par pavasari.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Nebūt nav tā, ka pavasarīgo vainagu veidošana prasa daudz laika un simtiem izejmateriālu. Dažkārt nemaz nekas speciāli nav jāiegādājas un var iztikt ar to, kas ir mājās vai pieejams ārā, dārzā.

Lieldienām tuvojoties, durvju rotājumam var izmantot svētku tematikai atbilstošus dekorus, piemēram, oliņas, zaķus, spalvas, pūpolus un citus aksesuārus.

Ļoti greznu un pavasarīgu noformējumu var radīt pat no viena izejmateriāla, proti – pūpolu zariem.

Pussy Willow Wreaths in the shop! Put some spring on your front door. 🌿 #mumsflowers #pussywillow #spring #springwreath #pussywillowwreath

A photo posted by Mum's Flowers (@mumsflowersmt) on Mar 14, 2016 at 7:01pm PDT

Lieldienu tematikai fantastiski iederēsies šāds durvju noformējums ar zaķi.

Lūk, vēl viens apbrīnas vērts darbs – vainadziņš netipiskā formā un ar mīlīgu ligzdiņu viducī.

Мы с дочкой очень любим делать разные вещи своими руками 🍃 👐 Уже четыре года подряд мастерим весенние венки на дверь 🌱 Я часто беру эти гнезда на съемку, украшаем камин или вешаем на дверь. 🍃В нашем поселке многие украшают дома к сезонам, мне это очень нравится 🏡 Хочу сделать из старых сапог клумбу для цветов. но пока руки не доходят 🌱🍃. . Венок сделать очень просто. Собрать веточки, помыть , высушить, а дальше крутить гнездо, укрепляю и связываю веревочками и ленточками 🍃 А дальше дело фантазии, украшать можно всем чем захотите. Злата конечно хочет всё посыпать блестками, но мы заменили на перышки 🐣 ______ Конкурс #уютная_весна от @foodie_july @kovalkovka @teplo.i.uyt @drujkalena #уютная_весна_дом спонсор @maybee_spb 🍃

A photo posted by Анна Калиничева (@kalinichevaanna) on Mar 16, 2016 at 4:18am PDT

Šobrīd mākslīgo ziedu piedāvājums ir tik bagātīgs, ka var atrast arī tādus rotājumus, kas uz mata tiesu izskatās kā īsti ziedi. Un tie noteikti ir tā vērti, lai durvju vainagā būtu ievītas pavasara krāsas.

Spring wreath demo completed at the flower school X

A photo posted by leafycouture (@leafycouture) on Mar 16, 2016 at 12:16pm PDT

Lieldienu gaidās labi izskatīsies arī šāds vainags, kur olas savirpinātas no filca auduma.

Zaļās krāsas izslāpušajiem var noderēt šī ideja, kur vainags darināts no zāles. Arī ļoti interesants un pavasarīgs noformējums, kas iederēsies ne tikai pie ārdurvīm.

Green with envy over this green grass wreath. RIGHT_BRACKETGrass WreathLEFT_BRACKET #greenwithenvy

A photo posted by Jenny Soulé (@soulehomedecor) on Mar 15, 2016 at 2:39pm PDT

Fantastiski izskatīsies, ja vainagam pielīmēsi olu čaumalas.

Ja nu negribas vainagu pie durvīm Lieldienu tematikā, tad var veidot kaut ko šādu, kur izmantoti zari kā pamats, bet akcentiem ielikti dekoratīvi sīpolloki un muskares.

#springishere #wreath #springwreath #muscari #helmililja #pajunkissa #catkin #diy

A photo posted by Saima (@saimaherttaa) on Mar 14, 2016 at 9:30am PDT

Tags

Pašgatavoti rotājumi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form