Svaigs zaļums katru dienu - uz palodzes audzēti sīpollociņi
Foto: Valdis Semjonovs

Uzglabājot sīpolus, parasti kāds sasparojas un grib augt. Tad atliek sameklēt piemērotu trauku, iebērt substrātu un sasēdināt apalīšus cieši jo cieši. Novērtējuši doto iespēju, sīpoli sparīgi dzen lokus. "Kad kāds jau izaudzis, to pie saknes nogriežu un vietā lieku jaunu. Vēl jāpiebilst, ka sīpolu dažādie izmēri un tas, ka loki aug atšķirīgu laiku, rada ne visai glītu kopskatu," stāsta Sandra Ruska, žurnāla "Praktiskais Latvietis" galvenā redaktore.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šogad dārzkopības veikalā pamanīju sīpoliņus, kas speciāli sagatavoti loku audzēšanai. Kilograms maksāja 1,50 eiro. Nolēmu izmēģināt. Pārcilājot novembrī, neredzēju nevienu pazīmi, kas liecinātu par sīpoliņu vēlmi augt, tomēr sameklēju trauku, iebēru substrātu un cieši tos sarindoju. Pēc pāris dienām parādījās jau mazi asniņi. Trauks ar vienāda lieluma sīpoliņiem izskatās ļoti glīti un papildina telpas interjeru.

Tags

Garšaugi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form