Vannā, izlietnē un ne tikai – iedarbīgi veidi rūsas notīrīšanai
Foto: Shutterstock

Rūsas parādīšanās mājās ir kā bieds, jo to nemaz nav tik viegli likvidēt bez paliekamām pēdām. Katrai virsmai, ko skārusi rūsa, jāizmanto sava pieeja, kā likvidēt šo brūngano pleķi, tāpēc lūko pēc padoma konkrētai situācijai.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Mitruma ietekmē aprūsēt var darbarīki, un lai tie labi kalpotu, rūsas kārta jānoņem. Šim darbiņam labi noderēs etiķis, bet neparastāku pieeju var izmēģināt, ņemot talkā kartupeli un šķidrās ziepes. Hromētas virsmas visai bieži manāmas ar rūsas nosēdumiem, tad nu šajos gadījumos ļoti labi var noderēt gabaliņš folijas. Izrādās, ar to ļoti labi var nopulēt nesen radušos rūsu. Bez šīm metodēm izmēģināšanas vērta noteikti ir arī kokakola, kas ir ļoti populāra tautas metode dažādu virsmu atbrīvošanā no rūsas.

Kā rūsu notīrīt vannai, izlietnei, darbarīkiem un hromētām virsmām, lūko šajos padomos, kur piedāvāti arī dažādi priekšlikumi līdzekļu izmantošanā.

Tags

Mājas tīrīšana
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form