Video: Kā uztaisīt naža statīvu no virtuvē atrodamajiem produktiem
Foto: Shutterstock

Tiem, kas aizrautīgi gatavo un eksperimentē ar dažādu recepšu izmēģināšanu, noteikti neiztrūkstoša sastāvdaļa rīku krājumos ir naži. Tomēr atvilktne to glabāšanai nav tā piemērotākā vieta, tāpēc pašu gatavots statīvs būs labs palīgs un gaumīgs papildinājums virtuvē.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Protams, var iegādāties dažnedažādus nažu statīvus – magnētiskas sliedes, ko pielikt pie sienas, speciālus statīvus, kur salikt konkrēta izmēra nažus, bet ko darīt, ja naži laika gaitā nomainīti un konkrētais statīvs vairs neder? Tad nekas cits neatliek, kā izveidot to pašam, turklāt tas nebūt nav tas sliktākais variants, jo šis piedāvātais risinājums arī izskatīsies ļoti gaumīgi virtuves interjerā.

Viens no veidiem, kā pagatavot interesantu nažu statīvu, ir, ņemot talkā spageti un pietiekami dziļu trauku. Trauks var būt burka, cilindra formas vāze vai jebkas cits, kas būtu naža garumā. Izvēlētajā traukā ieber spageti tik daudz, lai tie nav pārāk sablīvēti, bet nebūtu arī redzamas lielas šķirbas. Pareizs spageti daudzums nodrošinās to, ka naži stabili glabāsies traukā. Atliek vien spageti iespraust nažu asmeņus un nolikt šo statīvu ērtā vietā.

Līdzīgu nažu statīvu var izveidot no rīsiem. Ieber kādā traukā bagātīgā daudzumā rīsus un iedur nažus.

Abos gadījumos katram pašam vērts pārbaudīt, cik daudz bērt rīsus vai spageti, jo vienam nazim vajadzēs blīvāku pildījumu, bet vairāki naži prasīs vairāk vietas, un tad pārāk daudz sabērtais produkts traucēs tos iespraust.

Video pamācība:

Tags

Naži Virtuves piederumi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form