Kāpēc mājā aizsvīst logi: speciālists min galvenos iemeslus
Foto: Shutterstock

Logi ir mājas "acis", bet arī tos nereti mēdz piemeklēt ķibeles, piemēram, gar tiem sāk svilpot vējš, logs veroties ieķeras vai arī uz tā krājas kondensāts. Kādi ir galvenie iemesli, kāpēc svīst logs, padomu taujājam uzņēmuma SIA "A.V.U." pārstāvim Gatim Kalniņam.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā skaidro Kalniņš, galvenais iemesls, kāpēc mājās no iekšpuses svīst logi, ir palielināts mitruma līmenis telpās.

"Tādā brīdī ir nepareizi pie šīs problēmas vainot logu, taču ir nepieciešams parūpēties par pienācīgu ventilācijas sistēmu telpās," piebilst uzņēmuma pārstāvis,"vai arī vienkārši regulāri vēdināt telpas, atverot logu, ja ventilācijas sistēmas nav vai tā atbilstoši nedarbojas."

Kalniņš atgādina arī fizikas likumus, proti, mitrajam gaisam saskaroties ar "vēso" stikloto virsmu, tas kondensējas un nostājas uz stikla virsmas. " Jo "aukstāks" ir logs – šis process ir izteiktāks, ja logs ir "silts" (energoefektīvāks), jo mazāk var novērot šādu procesu," atgādina uzņēmuma pārstāvis.

Ja arī tev ir kāds jautājums par remontdarbiem, būvniecību, mēbelēm vai mājokļa iekārtojumu, tad raksti to komentāru sadaļā vai arī e-pastā: maja@delfi.lv.

Tags

Dienas padoms Pvc logi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form