Laiks remontam! Padomu izlase remontdarbiem, kas izdarāmi pašu spēkiem
Foto: Shutterstock

Pavasaris ir īstais laiks, kad pievērsties remontdarbiem. Svaigas vēsmas interjerā un pārmaiņas nāks par labu katra dzīves telpai, tāpēc ''Tava Māja'' apkopoja padomrakstus, kas noderēs, ja remontēt esi nolēmis pašu spēkiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ja ar jaunas gultasveļas iegādi līdzēts nebūs un vēlies mainīt sienas krāsojumu, ieklāt jaunu grīdas segumu, kam jau sen bija laiks, vai ieklāt svaigāka paskata flīzes, atradīsi praktiskus ieteikumus jebkurā no šīm jomām. Piemēram, sienu pārkrāsošanā būtiski ņemt vērā ieteikumus, kā panākt, lai krāsa arī uz sienas izskatītos tāpat kā vēl bundžā, jo te visa pamatā ir gruntskrāsas izmantojums. Grīdlīstu pārkrāsošanā vari ņemt vērā šos vērtīgos ieteikumus, kā ar krāsu nenoķēzīt arī sienu.

Ja šosezon esi nobriedis līdz tam, ka varētu pieķerties biezo krāsas slāņu noņemšanai no grīdām, vērā ņemamus ieteikumus smelies šeit, kur arī paskaidrots soli pa solim, kā to darīt.

Lai padomi palīdz raitāk un vieglāk pabeigt remontdarbus!

Tags

Mājas darbi Remonts
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form