Uz saturu
Katrā kārtīgā dārzā jābūt siltumnīcai – vietai, kur pašam izaudzēt kraukšķīgus redīsus, aromātiskas dilles, sulīgus tomātus un gurķus. Rakstu ciklā "Siltumnīca" stāstām ne tikai par to, kādu siltumnīcu izvēlēties vai kā to uzcelt paša spēkiem, bet arī skaidrojam, kā par tām rūpēties un ko tajās stādīt.
Projekta vadītājs: Vita Daukste-Goba. Autori: Katrīna Āboliņa, Andra Čudare, Natālija Hlapkovska, Vita Daukste-Goba. Korektūra: Līgija Ciekure. Redaktors: Dita Vinovska, Egita Segliņa. Redaktors rakstiem krievu valodā: Natālija Hlapkovska. Tulkojums krievu valodā: Natālija Hlapkovska, Alīna Semeņihina, Jelena Sutra un Polīna Elksne. Dizains un izstrāde: Natālija Šindikova, Inga Čujevska, Oskars Dreģis, Karīna Sabecka. Rakstos izmantoti privātā arhīva foto un bildes no Shutterstock. Īpašs paldies par atsaucību un palīdzību projekta tapšanā dārzkopības ekspertei un agronomei Mārītei Gailītei, kā arī LLKC vecākajam dārzkopības ekspertam Mārim Narvilam.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.