Kopšana ikdienā un ilgtermiņā – mazā rokasgrāmata kaktusu aprūpē

Kopšana ikdienā un ilgtermiņā – mazā rokasgrāmata kaktusu aprūpē
Foto: Antra Osa / cc

Ar kaktusiem jābūt uzmanīgiem. To adatiņas ir tik asas, ka laistot jābūt īpaši rūpīgiem, tāpat augs savas īpatnības parāda, vien retu reizi uzziedot, to liekot mums pieņemt par retu, bet īpašu notikumu.

Kaktusiem, tāpat kā citiem augiem, ir savi priekšnoteikumi, lai tie justos labi ne vien ikdienā, bet arī ilgtermiņā, un puķupodu rotātu ilgāk par sezonu. Daudziem mīklains jautājums ir par kaktusu ziedēšanu - kāpēc tie nezied? Šajā sakarā augu pazinēja plaši izstāstījusi, ka tam vajadzīgs miera periods. Tieši tas veicinās kaktusa ziedēšanu. Ja miera perioda nav, kaktusi skaisti aug, bet tā arī nekad neuzzied. Tad nu atradīsi ieteikumus arī par to, kā ieziemot kaktusus, lai tie pagūtu vēl nosnausties līdz pavasarim.

Tiem, kam telpas rotā Ziemassvētku vai Lieldienu kaktuss, atradīsi atbildes arī uz jautājumiem par to laistīšanu, mēslošanu un piemērotākās vietas atrašanu mājoklī.

Source info

DELFI Tavs Dārzs


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tavs Dārzs iesaka