1 13
Telpaugu enerģija un dziednieciskās īpašības katrai horoskopa zīmei
Foto: Shutterstock

Jau izsenis ir zināms, ka telpaugi var harmonizēt telpas enerģiju. To kopšana neprasa īpaši daudz pūļu, bet ieguvums ir nenovērtējams – istabas augi attīra gaisu, priecē acis un pozitīvi iedarbojas uz mūsu veselību un telpas bioenerģiju. Uzzini auradoma.ru speciālistu apkopoto viedokli par to, kādi istabas augi ir vispiemērotākie tieši tavai horoskopa zīmei.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jau kopš senseniem laikiem mājas aizsardzībai tikušas izmantotas sīpolpuķes, skujeņi un piparmētra, jo tika uzskatīts, ka šiem augiem ir ļoti spēcīga enerģija. Viens šāds augs aizsargājot apkārtni divu-trīs metru rādiusā. Ja minētos augus novietosi priekšnamā, guļamistabā vai blakus "ciemiņu" dīvānam, tie palīdzēs neitralizēt mājā ienesto negatīvo enerģiju, skaudību, dusmas un aizvainojumu.

Ģerānija, kura nievājoši tiek uzskatīta par drošu mietpilsonisma pazīmi, ir īsts telpas sanitārs. Ja kādā istabā aug šī puķe, telpas gaiss un enerģija tiek nepārtraukti attīrīta un atveseļota. Ar īpaši dziednieciskām īpašībām ir apveltīta asinssarkanā ģerānija.

Agavju dzimtai pieskaitāmā sansevjēra, kura tautā ir labāk zināma kā līdakaste, paaugstina organisma adaptīvās īpašības un mazina uzņēmību pret saaukstēšanās slimībām.

Visiem labi zināmais gumijkoks atveseļo un mitrina telpas gaisu, iedarbojoties uz to gluži kā jonizators.

Uzzini, kādi telpaugi vislabvēlīgāk iedarbosies uz katras horoskopa zīmes veselību un enerģiju.

1 13

Tags

Horoskopi Sarakstu karuselis Telpaugi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form