Terāriji, kompozīcijas un galda rotas: špikeri floristikai mājās
Foto: Shutterstock

Brīvdienas ir tās dienas, kad varam pievērsties kādai radošai nodarbei un pat izveidot kādu skaistu kompozīciju. Ja kāro pēc kādas ziedu kompozīcijas, kaktusu terārija vai kā cita, iedvesmojies no ''Tavs Dārzs'' veidotajiem ierosinājumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tumšie ziemas vakari ir ne vien Ziemassvētku rotājumu, bet arī dažādu ziedu kompozīciju darināšanai piemērots laiks. Aizlienē kādu pamācību galda dekora izveidei, terārija kompozīcijai vai šajā sezonā aktuālu puķu stādu atrādīšanu radošos formātos.

Interesanto ideju apkopojumā atradīsi arī priekšlikumu, kā piesegt dārza augus un pie viena izveidot Ziemassvētku laikam piemērotu dārza rotu, tāpat arī griezto ziedu cienītāji atradīs idejas, kā radoši tos pasniegt, piemēram spuldzītēs. Ja kādā no pamācībām izmantoti šobrīd ne īpaši aktuāli augi, piemēram, hiacintes, aizvieto tās ar košajām puansetijām vai ilgdzīvotājiem kaktusiem – galvenais ir ideja, tad ļauj vaļu domu lidojumam.

Tags

Floristika Ziedu kompozīcijas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form