Septiņas kaķu šķirnes, kas ļoti mīl cilvēkus
Foto: Jauniņš Devonas rekss. ali and her rexs / cc

Kaķus uzskata par daudz vēsākiem, atturīgākiem un neatkarīgākiem mājas mīluļiem nekā suņi. Mēdz pat teikt, ka tie vairāk pieķeras mājoklim, nevis saimniekam. Tas, ka kaķim daudz vairāk nepieciešama privātā telpa un laiks vienatnē, taisnība vien ir, taču, lai ko apgalvotu zvērinātie suņu mīļi, arī murrātāji var būt ļoti mīloši un uzticami cilvēka draugi. Speciālisti novērojuši, ka dažas šķirnes izceļas ar īpašu pieķeršanos saimniekiem. Tās apkopojis portāls "Pets4homes.co.uk".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Daudziem kaķiem izveidojas patiešām ciešas attiecības ar saimniekiem. Taisnība gan, ka kaķis bieži vien par savu favorītu izvēlas vienu ģimenes locekli. Ja tas esi tu, vari uzskatīt, ka tev ir ļoti paveicies, nonākot tik priviliģētā statusā.

Protams, katra kaķa personība atšķiras, un visi vienas šķirnes minkas rakstura ziņā nav pilnīgi identiski, tomēr ir šķirnes, kuru pārstāvji izceļas ar īpašu draudzīgumu pret cilvēkiem un tiek uzskatīti par mīlošākajiem un uzticamākajiem kaķiem, kādus vien var vēlēties.

Ja meklē kaķi un gribētu tādu, kurš neskopotos ar mīlestības izpausmēm, ieskaties šajā septiņu šķirņu sarakstā!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form