Kaķis no ugunsgrēka, suns no dzelzceļa stacijas – patversmes īpašie mīluļi meklē mājas
Foto: Privātais arhīvs

Dzīvnieku patversmē "Ulubele" mīt daudz četrkājaino draugu, starp kuriem ir arī kaķenītes Mikija un Marta. Ar šīm murrātājām saimniekam būs jābūt ļoti uzmanīgam, jo katrai ir kāda veselības problēma, taču arī viņas vēlas nonākt mīlošā ģimenē. Savukārt sunīši Ņufis un Kolgeits ir tipiski suņu puikas – draiskojas, draudzējas ar cilvēkiem un alkst sastapt savu īsto saimnieku. Ja vēlies uzņemties rūpes par kādu no šiem draugiem, sazinies ar patversmi, bet turpinājumā vari iepazīt patversmes darbinieku sagatavotos dzīvnieciņu raksturojumus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Mikija ir aptuveni trīs gadus jauna kaķene. Savu trīs dzīves gadu laikā Mikijai nācies pieredzēt ļoti bēdīgu notikumu – viņas dzīvesvietā izcēlās ugunsgrēks. Tā nu Mikija pēc šīs uguns nelaimes nonāca patversmē. Iespējams, tieši pēc šī nelaimes gadījuma Mikijai radās veselības problēmas – viņa nejūt, kad vēlas nokārtoties, līdz ar to nokārtojas, kur nu sanāk, jo pati nespēj to nekādā veidā ietekmēt. Taču tā nebūt nav problēma, ar kuru nevarētu iemācīties sadzīvot.

Mikija ir patiešām ļoti mīļa un draudzīga kaķene, kas ļoti ilgojas pēc sava cilvēka un mājām. Viss, ko viņa patiešām no sirds vēlas, ir savu cilvēku, rūpes un mīlestību.

Marta ir aptuveni sešus gadus veca kaķene ar ļoti labu raksturu. Marta ir mierīga, draudzīga, klusa un ļoti kārtīga – viņa būs lielisks mājas kaķis ikvienam kaķu mīlim.

Diemžēl Martai ir problēmas ar barības vadu, tāpēc uzturā viņa drīkst lietot tikai konservētu pārtiku.

Ņufis ir apmēram desmit mēnešus vecs, liela auguma suņu puika. Kā jau suņu junioriņam pienākas – viņš ir ļoti aktīvs, enerģisks un draudzīgs. Ņufis ļoti labi satiek ar citiem suņiem un ir atvērts visam jaunajam, ko dzīve viņam sniegs. Tajā skaitā jaunām gudrībām. Tāpēc jaunajiem saimniekiem noteikti vajadzētu apmeklēt suņu paklausības skoliņu ar Ņufi un kopīgi ar četrkājaino draugu iemācīties dažādas gudrības, kas noderēs ik dienas.

Ņufis jau tagad izrāda vēlmi mācīties, tāpēc, mūsuprāt, viņš būs labs skolnieks, it īpaši, ja arī skolotājs būs labs. Tad Ņufis dažādas paklausības komandas iemācīsies pavisam ātri. Patversmē Ņufis nonāca šī gada jūnijā, un kopš tā brīža viņš ļoti cer satikt savu cilvēku un doties uz vietu, ko varētu saukt par mājām.

Kolgeits ir aptuveni divus gadus jauns vidēja auguma suņu puika. Viņš ir ļoti aktīvs un spēcīgs suns, kuram patīk garas pastaigas. Kolgeits noteikti nebūs tas suns, kurš pēc pāris metriem piekūst un griežas atpakaļ, lai dotos mājās gulēt. Viņš būs suns, kurš ar savu saimnieku ar lielāku prieku kopā dosies visur, it īpaši, ja ieplānotas būs sportiskas aktivitātes un garas pastaigas visas dienas garumā. Kolgeits ir ļoti draudzīgs, taču diemžēl ar citiem suņu puikām līdz šim viņam nav sanācis atrast kopīgu valodu. Tomēr pastāv varbūtība, ka šī nepatika pret sava dzimuma pārstāvjiem izpaužas tikai patversmes teritorijā, un, iespējams, ja jaunie saimnieki Kolgeitu pamazām sapazīstinātu ar kādu citu suņu puiku, tad viņš iemācītos sadzīvot ar savas sugas dzimuma pārstāvjiem. Tomēr to visdrīzāk rādīs laiks. Sākumā Kolgeits ļoti vēlētos tikt mājās pie sava cilvēka.

Patversmē Kolgeits nonāca šī gada maijā, kad viņu atrada Babītes dzelzceļa stacijā. Atrašanas brīdī Kolgeitam ap kaklu bija melna ādas kakla siksna, taču diemžēl neviens patversmē viņu nav meklējis.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form