PROJEKTU ATBALSTA ''IF''
PROJEKTU ATBALSTA ''IF''
Dalies ar sava mīluļa
piedzīvojumu un
iegūsti mājdzīvnieka
apdrošināšanu!

Ikviens mājdzīvnieka saimnieks zina to sajūtu, kad gribas draugiem, radiem vai kolēģiem rādīt īpaši sirsnīgus vai smieklīgus foto ar savu mīluli un dalīties ar stāstiem par kādu aizkustinošu, kuriozu vai satraucošu brīdi, kas piedzīvots kopā ar četrkājaino draugu.

Kopā ar “If” aicinām – dalies ar sava mīluļa īpašo stāstu un piedalies konkursā. Labākos stāstus publicēsim, bet trīs foto un stāstu iesūtītāji saņems balvas – “If” mājdzīvnieka apdrošināšanu (1. vietas ieguvējs – Pamata pakas polisi uz gadu, 2. vietas ieguvējs – uz pusgadu, bet 3. vietas ieguvējs – uz trim mēnešiem).

Foto un stāstu vari pievienot līdz 11. jūlija pulksten 23:59, bet 19. jūlijā paziņosim uzvarētājus un labākos stāstus publicēsim. Ar balvu ieguvējiem sazināsimies personīgi.
Projekta ’’AP/NO DROŠINĀTS MĀJDZĪVNIEKS” veidotāji: saturs – Līga Švāne, dizains – Ralfs Eglītis, izstrāde – Karīna Sabecka, Olafs Ozoliņš, redaktore – Kristīne Melne, projekta vadītāja – Žanete Kļaviņa, mediju komunikācijas eksperte – Lauma Simanoviča.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.