Saimnieku nodoti runči meklē mājas, kur palikt uz mūžu
Foto: Privātais arhīvs

Katram dzīvnieku patversmē nonākušajam mīlulim ir savs stāsts. Viens ir pamests kāpņutelpā, par citiem saimnieks nav licies ne zinis, vēl kāds varbūt nelaimīgi ir aizskrējis no mājām, nespēdams atrast atpakaļceļu un savu saimnieku. Dzīvnieku patversmē "Labās Mājas" līdzās pārējiem peļu junkuriņiem mīt trīs braši runči, kuri gaida savu nākamo saimnieku. Ja vari kādam no kaķīšiem palīdzēt, dodot pajumti vai atvedot siltas segas, kādu rotaļlietu vai barības paciņu, sazinies ar patversmi un noskaidro, kas murrātājiem nepieciešams visvairāk! Viņi tevi gaida, saimniek!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ziemassvētku pārsteigums Ādams

Rudais skaistulis Ādams patversmē nonāca Ziemassvētku dienas rītā no ielas, kur it kā kopš vasaras uzradies un dzīvojis zem krūma. Pirmajā komunikācijā ar svešinieku var būt piesardzīgāks, taču, sapratis, ka cilvēks vēlas samīļoties, atplauks maigumā. Ādama vecums: 2-4 gadi.

Muris no pārdotas mājas

Divus gadus vecais Muris pirms pāris mēnešiem no Madonas puses nonāca Rīgas patversmē kopā ar diviem suņiem, jo viņa "saimnieki" bija pamanījušies pārdot māju ar visiem saviem zvēriņiem. Muris par pēkšņajām pārmaiņām īsti apmierināts nav, tomēr jau saprotams, ka būs nosvērts, mīļš, laisks runcis, kurš labprātāk dzīvotu privātmājā ar iespēju arī saulītē pagozēties.

Kāpņutelpā pamestais Neo

Gadu vecs kaķpuika it kā ticis atstāts daudzdzīvokļu nama kāpņu telpā, īpašniekiem izvācoties no dzīvokļa... Neo ir mīlīgs, jautrs, mazliet pašpietiekams peļu junkuriņš, var adoptēt arī ģimenē ar bērniem.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form