Mājas meklē Olafs Bumbiņš – runcis 'bez kaitīgiem ieradumiem'
Foto: Privātais arhīvs

Melnbaltais runcis, kurš atrasts uz ielas, nu ir gatavs doties uz jaunām mājām un pie mīlošiem saimniekiem, "MansDraugs" pastāstīja Zanda Indriksone, pie kuras mīlulis šobrīd atrodas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Olafs Bumbiņš – veselīgs runcītis bez kaitīgiem ieradumiem meklē savu lielisko cilvēku. Olafiņš dzīvoja uz ielas, līdz nokļuva siltās pagaidu mājās, kurās tikai guļ un priekšzīmīgi uzvedas," dzīvnieciņu raksturoja Zanda.

"Runcītis ir omulīgs un runātīgs, saimnieku painformēs par kaķiski svarīgiem notikumiem ar skanīgu “MAU!”. Ar ņaudienu arī var pasaukt cilvēku, lai lepni atrādītu, ka pēc kastītes apmeklējuma to rūpīgi sakārtojis," par apķērīgo runci stāstīja Zanda. Kaķītim ir jauks raksturs, un nemaz nešķiet, ka viņš nācis no ielas, jo bijis gana pārticis un "spēj iekarot cilvēku mīlestību no pirmā acu uzmetiena".

"Kaķis ir omulīgas miesasbūves, mīl ieritināties klēpī un pagriezīs vēderiņu, lai to pamurca. Derēs arī ģimenei ar bērniem, jo saskarsmē ļoti mīļš un uzmanīgs, nadziņus prot pieskatīt. Ar citiem kaķiem pagaidām ietur formālas, bet vēsas attiecības. Olafs ir aptuveni četrus gadus vecs, kastrēts, attārpots un atblusots ņurcāmkaķis, kuram laikam neviens nav pateicis, ka viņš nav suņuks, tādēļ savu cilvēku pieskatīs jo cītīgi," teica Zanda. Kaķītis šobrīd atrodas Mārupē, bet viņu iespējams nogādāt uz Rīgu/Pierīgu.

Ja vari Olafam dot ilgstošu pajumti un kļūt par viņa saimnieku, zvani Zandai (29386986).

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form