Bez acs, mājām un perspektīvas – jaunu saimnieku meklē īpašā Žasmina

Bez acs, mājām un perspektīvas – jaunu saimnieku meklē īpašā Žasmina
Foto: Privātais arhīvs

Kaķenīte Žasmina savā dzīvē pieredzējusi gan actiņas zaudēšanu, gan māju sajūtas atņemšanu. Taču biedrībā "Cat Care Community" tic, ka arī šai mīlulei atradīsies lielisks saimnieks, kas viņu uzņems savā ģimenē. Varbūt tas būsi tu?

"Šīs mīļās kaķenes dzīve šobrīd ir kā zebras krāsojums – melna un balta," stāsta Filips, biedrības brīvprātīgais. "Kaķene dzimusi uz ielas, viņai nebija ne normālas dzīves, ne arī perspektīvas uz nākotni. Bet vienā dienā, kad kaķene bija vēl pavisam maziņa un bezpalīdzīga, viņu pamanīja labs cilvēks un paņēma no ielas uz pagaidu mājām, lai varētu izārstēt un atrast īstās mājas."

"Kaķene bija izārstēta, izauga, kļuva stiprāka un aizbrauca jaunās mājās, kur viņu ļoti gaidīja un mīlēja. Tur kaķene bija nosaukta par Žasminu. Vecā gadagājuma saimniece ļoti mīlēja un rūpējās par kaķeni, bet diemžēl laime nebija tik ilga, jo sieviete saslima un vairs nevarēja parūpēties par kaķenīti," saka Filips.

"Nabaga meitene Žasmina atkal palika bez mājām un perspektīvas uz laimīgo dzīvi, jo viņai taču jau ir viens gads, kaķenīte vairs nav maziņš kaķēns. Slimības dēļ kaķenīte zaudēja vienu actiņu un pārcieta vienu operāciju. Žasminas acīs vēl deg cerību liesma, viņa mīl un tic, ka satiks labu cilvēku savas dzīves ceļā, kurš rūpēsies par kaķeni un uzdāvinās laimīgu dzīvi," cerību pilns ir kaķenītes pagaidu saimnieks.

"Kaķenīte ir skaista, aprūpēta, ļoti mīļa un sirsnīga, labi komunicē ar citiem dzīvniekiem un var dzīvot ģimenē, kur ir bērni no piecu gadu vecuma. Žasmina ir aktīva, bet drusciņ resna. Viņai patīk spēlēties. Ir sterilizēta, attārpota, atblusota, vakcinēta, čipēta un ar ES pasi. Atvedīsim kaķenīti uz jaunajām mājām Rīgā tikai pie atbildīgiem cilvēkiem, kuri varēs rūpēties par kaķeni."

Ja vēlies rūpēties par Žasminu vai kā citādi palīdzēt, zvani Filipam (28800090).

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka