Meklē suņu meiteni Bamu, kas sabijās no salūta Rīgā un pazuda

Meklē suņu meiteni Bamu, kas sabijās no salūta Rīgā un pazuda
Foto: Privātais arhīvs

Pēkšņa salūta dēļ no pavadiņas norāvusies suņu meitene Bama, kuru nu meklē saimniece Sanija, uzzināja "MansDraugs". Sanija lūdz līdzcilvēku palīdzību Bamas meklēšanā.

Suns pazudis 31. decembrī pulksten 17. "Bama izbijās no salūta, kas nebija gaidīts ne man, ne dzīvniekam, sunīte ir balta ar rižu, kalsna, liela auguma, bija pavadiņā, bet norāvās nost no pavadiņas," teic Sanija, kura Bamu raksturo kā ļoti mīļu un draudzīgu.

Bama pazudusi Purvciemā, Nīcgales ielā, taču saimniece pieļauj, ka mīlule varētu atrasties pat Sarkandaugavā, centra apkaimē vai vēl tālāk. Sanija ļoti lūdz cilvēku palīdzību: "Nevaru atrast sirdsmieru, jo lielā mīlestība ir pazudusi. Viņa diez ko baidās no svešiem cilvēkiem, tāpēc labāk, ja redz sunīti, saukt kādu speciālistu, lai noķer, vai arī, ja paši dabūjat rokās atbraukšu, jebkurā diennakts laikā!"

Ja kāds ir redzējis Bamu, var zvanīt Sanijai (27460740). "Ļoti ceru uz atbalstu un ka beidzot satikšu lielo saulīti vēlreiz," cerību pilna ir saimniece.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka