Runci Trusīti draudēja noindēt; mājas meklē divi mīļi kaķi

Runci Trusīti draudēja noindēt; mājas meklē divi mīļi kaķi
Foto: Privātais arhīvs

Dzīvnieku patversmē "Labās mājas" mīt kaķenīte Zita un runcis Trusītis, mīluļi, kuri kaut tūlīt gatavi doties uz jaunām mājām pie mīlošiem saimniekiem. Varbūt kādu no peļu junkuriņiem mājās pārvedīsi tu? Ja vēlies Zitai vai Trusītim palīdzēt, sazinies ar patversmi, bet turpinājumā lasi, ko par kaķiem saka patversmē.

Divus līdz četrus gadus vecajai, slaidajai pūkainei Zitai mirusi saimniece. Kaķenīte patversmē ir nervoza, un, lai gan pēc uzmanības un glāstiem tiecas, jūtams, ka citu kaķu sabiedrībā nespēj līdz galam atvērt sirsniņu cilvēkam. Zitai nepieciešama mierīga mājas atmosfēra, lai viņa atkal spētu tikt mīlēta un uzticēties saimniekam.

Fantastiski skaistais 6-7 mēnešus vecais Trusītis dievina cilvēka glāstus, spēj stundām vāļāties klēpī, skaļi murrājot, bet ar apkārtējo vidi puikam aprast grūti. Trusītis baidās no spējām skaņām, jaunām vietām. Vien ar mīlestību un pacietību kliedējamas pūkaiņa bailes un satraukums. Trusītis kopā ar māsām savulaik izglābts no ielas, kur kaķēnus draudēts noindēt, stāsta patversmē.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka