Ar ziedotāju līdzekļiem izdevies glābt kaķenītes Puķītes dzīvību, bet ārstēšana vēl jāturpina

Ar ziedotāju līdzekļiem izdevies glābt kaķenītes Puķītes dzīvību, bet ārstēšana vēl jāturpina
Foto: Privātais arhīvs

Kaķenīte Puķīte, kuras ārstēšanai biedrība "Cat Care Community" lūdza līdzcilvēku atbalstu, veiksmīgi atlabst, "MansDraugs" atklāj biedrības pārstāve Anastasija Jahova.

"Liels paldies visiem, kas ziedoja Puķītes ārstēšanai! Pateicoties jums, mēs savācām 250 eiro un apmaksājām tomogrāfiju, pēc kuras bija taisīta operācija, lai atdalītu polipu, kurš izrādījās ļoti liels mazajai Puķītei," teic Anastasija. Polps traucējis kaķēnam elpot, un tā astīte jau bija skārusi auss bungādiņu un draudēja ar tās plīšanu. "Veicot datortomogrāfiju, dakteris pieņēma lēmumu to atdalīt caur rīkli, neveicot griezumu. Paldies veterinārārstam Ozolam par veiksmīgo manipulāciju, jo pastāvēja iespēja, ka raujot daļa no tā paliktu iekšā," skaidro biedrībā. "Protams, pastāv iespēja, ka tas ataugs. Taču pašreiz mums tiek doti vismaz 70 procenti, ka tā arī paliks un Puķīte varēs dzīvot veiksmīgu kaķa dzīvīti."

"Tagad kaķene jau jūtas labāk, operācija bija veiksmīga, bet joprojām ir grūtības ar rēķinu apmaksu, jo mums ir divas nedēļas, lai apmaksātu 112 eiro par operāciju."

Ja vēlies atbalstīt Puķītes un citu biedrības rīcībā esošo kaķu aprūpi, zemāk atradīsi ziedojumu kontu.

"Cat Care Community" biedrība
Reģ.Nr. 40008240732.
Ziedojuma konts: LV51HABA0551040459254
Mērķis: Puķītei
Paypal: catcare.community@gmail.com

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka