Suņu meitenes Peppe un Lēdija ilgojas pēc mīlošiem saimniekiem

Suņu meitenes Peppe un Lēdija ilgojas pēc mīlošiem saimniekiem
Foto: Privātais ahīvs

Dzīvnieku patversmē "Labās mājas" mīt divas skaistas suņu meitenes – Lēdija un Peppe. Katrai ir savas īpašās rakstura un izskata iezīmes. Abas ir jaunas un vēl skolojamas. Sunītes iederēsies arī ģimenē ar bērniem un citiem suņiem, ir pārliecināti patversmes darbinieki.

Mazāk nekā gadu jaunā sunīte Peppe ir skaista un ļoti mīlīga. Ikdienā viņa ir enerģijas pilna. “Dažreiz pat šķiet, ka viņas iekšējās enerģijas avots ir neizsmeļams,” stāsta patversmes darbiniece Laila. Suņu meitene šobrīd nav skolota, taču Laila uzskata, ka jaunajam saimniekam viņas skološana nesagādās nekādas problēmas. Peppe spējot sadzīvot ar citiem suņiem, lai gan, iespējams, vēlēsies dominēt pār jaunākajiem sugas brāļiem. Straujā rakstura dēļ sunītei ir vajadzīgi saimnieki, kuriem ir laiks un pacietība, ko veltīt viņas skološanai.

Savukārt Lēdija ir aktīva un lolojama, kā jau šāda vārda īpašniecei pienākas. Viņa patversmē “Labās mājas” nokļuva kopā ar saviem brāļiem Grāfu un Hercogu. No visiem trijiem viņa ir vispašpietiekamākā. Lēdija ir arī apķērīga un ātri saprot, ko saimnieks no viņas vēlas. Labi sadzīvo ar citiem suņiem un maziem bērniem. Lēdija noteikti ir skolojama.

Lēdijai ir neparasta un skaista izskata iezīme – labajā actiņā var pamanīt mazu, zilu krāsas pilienu.
Lēdijas māte ir haskija sugas pārstāve, tāpēc jaunajiem saimniekiem ir jāapzinās šīs šķirnes pozitīvās un negatīvās iezīmes.

Ja vēlies sniegt mājas vai palīdzēt kādai no suņu meitenēm, sazinies ar patversmi.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka