‘Pasaulē ir daudz interesantu lietu, kas kucēnam jāiepazīst’ – patversmes sunītes Rondas dienasgrāmata
Foto: Publicitātes attēls

Vai esi kādreiz aizdomājies –, ja suns mācētu rakstīt, ko viņš mums pavēstītu? Sadarbībā ar paversmi "Labās Mājas" piedāvājam neparastu ieskatu šuneļa Rondas dzīvē.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Piedāvājam tev ieskatīties melnās suņu meitenes Rondas ikdienā no paša suņa skatupunkta. Tajā tu ik dienu varēsi lasīt, ko viņa šodien piedzīvojusi. Ar šādu ierakstu palīdzību patversmes darbinieki cer ātrāk atrast Rondai mājas.

Šobrīd melnā sunīte atrodas savās pagaidu mājās, bet viņa ar nepacietību gaida savu jauno saimnieku, kurš viņai dos ne tikai īslaicīgu pajumti, bet pieņems ģimenē kā savējo un gādās par Rondu visas suņu dzīves garumā.

Rondas dienasgrāmata tiks rakstīta katru dienu. Ja esi ieinteresēts sekot līdz suņu meitenes dzīves gaitai, to tu vari darīt šeit.

Ja vēlies kļūt pat sunītes saimnieku, sazinies ar patversmi (tel. 26617636) un sarunā iespēju satikt, iespējams, savu nākamo mājas mīluli un četrkājaino draugu.

Pirmā diena

"Hei, hei, visiem, mani sauc Ronda un es esmu Rejas vecākā māsa (tā man vismaz gribas domāt, ka vecākā), jo esmu pašpietiekamāka un nosvērtāka nekā mana māšele!

Par visu no sākuma – šodien pamodos patversmē, kā ierasts, no savu draugu rejām, paēdu brokastis, padauzījos pastaigu laukumā un gaidīju brīvprātīgos, lai dotos pastaigās. Nekas neliecināja, ka šodien būs savādāka diena, bet… atnāca tā foršā sieviete, kura paņēma manu māšeli un teica, ka tagad esot mana kārta braukt uz pagaidu mājām mācīties suņu gudrības un viņai arī esot priecīga ziņa, ko man pastāstīt par māšeli. Kas ir braukt? Kas ir pagaidu mājas? Kas ir suņu gudrības? Un kur ir mana māšele?

Nu, tad braucam ar! Ziniet, braukt ir tik forši! Man ļoti patika. Pagaidu saimniece mani slavēja kā priekšzīmīgu suni un teica, ka es, tāpat kā mana māšele, esot ideāls suns, kuru pārvadāt ar auto. Foršs kompliments, ne?!'

Mēs piebraucām pie mājas, un pagaidu saimniece teica, ka mani gaida pārsteigums. Ejam iekšā, un tur ir daudz suņu, un man stāsta, ka tā ir Čiepa (saka, ka tas esot suns, bet pēc suņa nemaz neizskatās), tā ir Dženija, viņa arī esot no tās pašas patversmes (tas jau ir nedaudz lielāks un sakarīgāks suns), bet tā ir Selivana. Visbeidzot pārsteigums – mana māšele Reja. Tāds prieks bija viņu atkal satikt. Izrādās, ka viņa kopā ar vēl citu suni vārdā Tumsa tagad dzīvos pie pagaidu saimnieces dēla. Šodien viņi esot bijuši patversmē un sakārtojuši papīrus. Lai arī kas būtu papīri. No visiem šiem jaunumiem mazam suņa bērnam var sākt griezties galva.

Pārējie suņi mani uzņēma labi. Bijām pastaigā un peldēties. Man patika atveldzēties dzestrajā ūdenī. Pagaidu saimniece saka, ka es esot liela medniece. Nu, kas tur vainas, ja lieku lietā savu degunu? Un vēl viņa saka, ka es esot ļoti gudra, ātri mācoties un man vajagot iet suņu skolā, tad es būšot priekšzīmīgs suns. Jā, es gribu būt tāds suns!

Šodien vairs nav vaļas rakstīt. Vēl jāizpēta jaunā māja un suņi… arī tas mazais, dīvainais suns."

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form