Divi suņuki ilgojas pēc mīlošiem saimniekiem
Foto: Privātā arhīva foto

Dzīvnieku patversmē "Ulubele" pēc saimniekiem ilgojas simtiem kaķu un suņu, taču šoreiz pastāstīsim par diviem no tiem – mīlestības pilno suņu puiku Rembo un aktīvo Arami. Iespējams, kāds no viņiem var kļūt par tavu jauno ģimenes locekli.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Rembo

Divi suņuki ilgojas pēc mīlošiem saimniekiem
Foto: Privātā arhīva foto

Šo suņu puiku patversmes darbinieki raksturo kā īstu mīļuma iemiesojumu. Viņam patīk būt mīlētam, sevišķi tad, ja mīlestība izpaužas vēdera kasīšanā. Taču, gluži kā lielāka daļa patversmes iemītnieku, arī viņam ir nepieciešams laiks, lai uzticētos, tāpēc jaunajam saimniekam ir jābūt gatavam veltīt laiku, lai iepazītos, sadraudzētos un iemīlētu suņu puiku. Rembo mīlēs tevi, ja vien tu vari apsolīt, ka mīli suņus un dzīvi. Un zini, ja solījums dots, to lauzt nav ļauts!

"Ulubele" darbinieki vēsta, ka Rembo skatiens paliek dziļi sirdī. Suņi runā ar acīm, ko skaidri var redzēt Rembo sejā.

Ja vēlies iepazīties ar Rembo tuvāk, iziet ar viņu pastaigā pa vietējo mežu un, iespējams, ļaut viņam iekarot tavu sirdi, tad brauc ciemos uz dzīvnieku patversmi "Ulubele", kur suņu puika tevi gaidīs. Ja pēc pirmā apmeklējuma nolemsi atgriezties, tad zini, ka nākamajā reizē satiksi viņu jau drošāku un priecīgāku.

Aramis

Divi suņuki ilgojas pēc mīlošiem saimniekiem
Foto: Privātā arhīva foto

Kopš novembra dzīvnieku patversmē "Ulubele" mīt aptuveni divus gadus jaunais suņu puika Aramis. Suns savu dzīves sākumu pavadījis, sēžot pie ķēdes, kā rezultātā viņam sakrājies daudz enerģijas, kā arī liela vēlme un prieks izskrieties. Taču patversmes darbinieki skaidro, ka, neskatoties uz to, Aramis ir labi audzināts un māk arī pieklājīgi iet pie pavadas.

Suņu puika ir mazliet nepaklausīgs, viltīgs, žiperīgs, ļoti aktīvs un diemžēl arī nedrošs, gluži kā teicienā – "kā suns, kas norāvies no ķēdes". Šī iemesla dēļ Aramim un viņa jaunajiem saimniekiem vajadzētu apmeklēt suņu skolu, kur profesionāli kinologi palīdzētu aizdzīt visus niķus un stiķus.

Mainoties dzīves apstākļiem, mainās ne tikai cilvēki, bet arī suņi – ja šim sunim būs savs saimnieks, kurš ar viņu pacietīgi strādās, tad rezultāts garantēts. Tas, iespējams, nenotiks pirmajā dienā, varbūt pat ne pirmajā nedēļā, taču, gluži kā bērniem bērnudārzos, tā arī suņiem ir nepieciešams adaptācijas periods.

Arī pie Aramja tu vari braukt ciemos uz dzīvnieku patversmē "Ulubele" un, iespējams, kļūt par viņa jauno skolotāju un draugu.

Tags

Ulubele Suns Suns
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form