Kaķene atceļo uz Latviju kopā ar kravu no Polijas un meklē jaunas mājās
Foto: Privātā arhīva foto

Uzņēmuma "SIA Droga A" noliktavas darbinieki, saņemot preci no Polijas, konstatēja, ka kopā ar to ir atceļojusi arī kaķene. Ne Polijas, ne Latvijas pārstāvji nezina, kā murrātāja tur nonākusi. Šobrīd dzīvnieks atrodas dzīvnieku aizsardzības organizācijas "Dzīvnieku SOS" apgādībā un meklē mājās.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Uzņēmums, no kura dzīvnieku aizsardzības organizācija saņēma informāciju par atrasto kaķi, preci vienmēr saņem ar smagās automašīnas starpniecību. Saņemot preci, uzņēmuma darbinieki konstatējuši, ka furgonā blakus kastēm, kurās atrodas automašīnu rezerves daļas, guļ arī kaķis.

Pēc nokļūšanas Latvijā mince esot bijusi pakļauta lielam stresam, ko dzīvnieks arī izrādījis, cenšoties aizbēgt no noliktavas darbiniekiem. Divu stundu garumā viņi centās murrātāju notvert, kad tas izdevās dzīvnieks ielikts kastē. Atrašanas brīdī kaķenes kažoks bijis ļoti netīrs, tāpēc tiek pieļauts, ka viņu Polijā neviens nemeklē un negaida. To apstiprināja arī poļu kolēģi, kuri par starpgadījumu esot vien nosmējuši: "Kaķis nevienam nav pazudis."

Kaut sākotnēji noliktavas darbinieki ieteica kaķi vest atpakaļ uz Poliju, pēc sarunas ar citvalstu kolēģiem bija skaidrs, ka viņu tur nesagaidīts spožs liktenis, tāpēc pēc noliktavas vadītāja iniciatīvas dzīvnieks tika nogādāts "Dzīvnieku SOS" gādīgajās rokās.

Neskatoties uz to, Polijā, kur tika uzkrauta uz Latviju nogādātā krava, tiks izlīmētas lapiņas ar minces foto un informāciju, kur dzīvnieku meklēt. Dzīvnieku aizsardzības organizācija skaidro, ka šādi rīkojas, lai pārliecinātos, ka kaķenes īstais saimnieks viņu nemeklē.

Pēc vizītes pie veterinārārsta dzīvniekam atrasta ērce, taču vispārējais fiziskais stāvoklis ir labs, tālais ceļš viņai nav nodarījis nekādus veselības traucējumus. Arī par apetīti viņa sūdzēties nevar. Kaķene ir trīs gadus veca, vesela un bez čipa, līdz ar to noskaidrot viņas saimnieku ir ļoti grūti.

Mince šobrīd atrodas savās pagaidu mājās Rīgā, taču viņa labprāt pēc iespējas ātrāk nonāktu kāda cilvēka rokās, kurš vēlētos par to rūpēties līdz viņas mūža galam. Ja esi viņai gatavs iemācīt latviešu valodu vai, iespējams, runā poļu valodā, sniegt mīlestību, sargāt un lolot, raksti "Dzīvnieku SOS" Facebook lapā vai zvani uz tālruni 90006680. "Kaķenīte ir ļoti mīļa. Tas ir pierādījums tam, ka mīlestībai nav valodu barjeras," piebilda dzīvnieku aizsardzības organizācijas pārstāvji.

Tags

Polija Kaķis Kaķis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form