Knīpa, Čopis, Aucīte un citi pūkaiņi, kas ilgojas pēc mājām
Foto: Publicitātes attēli

"Mums jābūt atbildīgiem par tiem, ko pieradinām," tā reiz rakstīja Antuāns de Sent-Ekziperī. Taču diemžēl joprojām virkne četrkājaino draugu turpina ciest no cilvēku cietsirdības un vieglprātības. Par spīti pārdzīvotajam – pūkaiņi vēl aizvien cer satikt savu īsto un vienīgo saimnieku.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā zināms, patversmēs visā Latvijā savu cilvēku gaida liels skaits dzīvnieku. Dažādus sludinājumus vari atrast vietnē "Pukainis.lv"

Knīpa ir divus mēnešus veca kaķenīte, kura ilgojas pēc drošām mājām. Kaķene ir attārpota un ir apguvusi došanos uz kastīti. Par Knīpu vairāk lasi šeit.

Čopis ir sprigans, divus mēnešus vecs runcis, kurš arī cer sastapt kādu, kuram sniegt savu mīlestību. Tāpat kā Knīpa – Čopis ir attārpots un dodas uz kastīti, lai nokārtotos. Ja vēlies uzzināt vairāk par mazo razgali, skaties šeit.

Sniegbaltā Aucīte ir aptuveni pusotru gadu jauna kaķene. Aucīte ir ļoti mīļa, rotaļīga un enerģiska, ir sterilizēta un kārtīgi apmeklē kaķu tualeti. Ja tev mājās ir jau cits pūkains, nesatraucies, jo kaķene labi sadzīvo ar citiem savas cilts pārstāvjiem. Par Aucīti vairāk vari uzzināt šeit.

Visi iepriekšminētie pūkaiņi šobrīd atrodas Auces dzīvnieku aizsardzības biedrībā. Šeit vari vairāk uzzināt par citiem mīluļiem, kuri šobrīd meklē sev drošas un mīlošas mājas.

Foto: Pūkaiņi māju meklējumos

Tags

Dzīvnieki Dzīvnieku patversme Kaķis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form