'Labās mājas' gatavas uzņemt kara bēgļu suņus un kaķus; aicina atsaukties brīvprātīgos palīgus
Foto: Sandis Lazda

Sagaidot kara bēgļu ierašanos Latvijā, Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupa un dzīvnieku patversme "Labās mājas" ir apliecinājusi Pārtikas veterinārajam dienestam gatavību uzņemt un aprūpēt bēgļu suņus un kaķus, informē Astrīda Kārkliņa.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Esam domās kopā ar visu ukraiņu tautu šajā prātam neaptveramajā traģēdijā. Sagaidot bēgļu ierašanos, esam gatavi uzņemt un aprūpēt suņus un kaķus, cik vien spēsim. Ar esošās komandas spēkiem var nepietikt, tādēļ aicinām pieteikties ikvienu, kas gatavs veltīt laiku un palīdzēt dzīvnieku aprūpē," saka dzīvnieku patversmes "Labās mājas" vadītāja Astrīda Kārkliņa.

Iedzīvotājus, kas ir gatavi atbalstīt patversmes komandu, lai kopīgiem spēkiem varētu aprūpēt papildu uzņemtos dzīvniekus, lūdz pieteikties, aizpildot brīvprātīgā palīga anketu "Labo māju" mājaslapā. Astrīda Kārkliņa lūdz doties uz patversmi tikai pēc sazināšanās ar patversmes darbiniekiem un apstiprinājuma, ka šajā dienā ir nepieciešamas papildu darba rokas.

Vienlaikus patversmes "Labās mājas" darbu iespējams atbalstīt arī ar ziedojumu. Visērtāk to izdarīt šeit.

Dzīvnieku patversmes "Labās mājas" darbību īsteno biedrība "Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupa". Patversmes darbs pilnā apmērā tiek finansēts no sabiedrības un atbalstītāju ziedojumiem. Visi patversmei ziedotie līdzekļi tiek veltīti patversmes darbam, lai varētu pabarot, sasildīt, izārstēt un aprūpēt ķepaiņus.

Šogad patversme "Labās mājas" atzīmē desmit gadu jubileju. Patversme darbojas pēc no-kill shelter principa. Suņi un kaķi patversmē nonāk no visas Latvijas un dzīvo šeit tik ilgi, kamēr viņiem tiek atrasti jauni un gādīgi saimnieki. Dzīvnieku patversme "Labās mājas" atrodas Rīgā, Mežapurva ielā 2.

Tags

Labās mājas Dzīvnieki Dzīvnieku patversme Suņi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form