Saimnieks Ķīnā sava suņa skaistumam tērē simtiem eiro mēnesī

Saimnieks Ķīnā sava suņa skaistumam tērē simtiem eiro mēnesī
Foto: Kadrs no video

Cik daudz tu būtu gatavs maksāt par sava suņa skaistumkopšanu? Kāds vīrietis Ķīnā līdz šim iztērējis simtiem tūkstošus juaņu jeb vairākus desmitus tūkstošus eiro, lai sapucētu savu skaisto afgāņu kurtu ar garo spalvu, vēstī aģentūra "Caters".

Skaistā afgāņu kurta Batla saimnieks ir mārkedinga direktors Kevins Čans, kas mīt Pekinā, Ķīnā, un mēnesī tērējot vairākus simtus eiro, lai sakoptu sava uzticamā drauga izskatu. Angļu kurtiem ir raksturīga gara, mīksta, viegli plīvojoša spalva, ko saimnieks ik mēnesi uztur vislabākajā kārtībā.

Kopumā suņa skaistuma procedūras aizņemut sešas līdz astoņas stundas nedēļā. Savu mājdzīvnieku viņš, saprotams, nosaucis par skaistāko suni pasaulē. "Jau brīdī, kad nolēmu Batlu vest mājās, viņš bija skaistākais suns pasaulē. Tagad viņš ir ģimenes loceklis, un es neiebilstu, ka man viņam jātērē laiks un nauda."

Arī saimnieka ikdiena savā veidā esot pakārtota kurtam, kas ik pēc septiņām līdz desmit dienām esot jāmazgā, un ikreiz vannošanās un ķemmēšana prasot vairākas stundas. Mazgāšanu saimnieks veicot pats, un speciālajiem līdzekļiem viņš iztērējis aptuveni 13 tūkstošus eiro. Čans norādījis, ka izvēloties vien labākos mazgāšanas līdzekļus, kas ikmēneša izmaksām pievienojot vēl aptuveni 500 eiro.

Čans arī raksturojis Batla skaistumkopšanas dienu: no rīta uz spalvas tiekot izsmidzināts īpašs līdzeklis, lai iztaisnotu kurta zīdaino spalvu, tai aptuveni minūti jāiesūcas. Tad saimnieks sava mīluļa spalvu kārtīgi izķemmējot, lai pārliecinātos, ka tā nav savēlusies. Ja tā tomēr noticis, viņš varot izmantot talku vai mazuļiem paredzēto pūderi, lai spalvu atraisītu. Spalva esot jāķemmē katru dienu, piebildis saimnieks. Kad Batls vēl bijis pavisam mazs, saimniekam sava mīluļa sapucēšana ik dienu prasījusi aptuveni divas stundas, taču nu viņš spējot iekļauties stundā.

Afgāņu kurtus saimnieks salīdzinājis ar modeļiem, un katram esot sava personība, arī Batlam, par kura izskatu viņš cītīgi rūpējoties. "Es cilvēkiem vienmēr saku, ka nevis es izvēlējos suni, bet viņš mani, tāpēc es cenšos, cik vien varu, lai sniegtu viņam vislabāko aprūpi," pārliecināti paudis Čans.

Čans arī sācis iemūžināt savu skaistuli video, un viņš norādījis, ka visgrūtākais esot prasmīgi izķemmēt suni, lai kadros suns būtu visskaistākais.

"Kad cilvēki redz Batlu, viņu attieksme ir atšķirīga. Daži jautā, vai tas ir suns vai aita, cik maksā suņa uzturēšana. Citi jautā, kādas šķirnes suns viņš ir, vai saka, ka suns ir skaists un viņi vēlas ar to nofotografēties," stāstījis saimnieks.

Video fragmentā zemāk var aplūkot Čana uzņemtos kadrus ar savu skaistuli.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka