Mare

Tā nu sanācis, ka Mare meklē jaunas mājas. Pirmā Mares saimniece bija kundze cienījamos gados un viņa ar Mari kopā nodzīvoja tikai vienu gadu. Pēc saimnieces nāves kaķenīti pie sevis paņēma kaimiņiene. Pie otrās saimnieces Mare nodzīvoja divus gadus un, ja ne saimnieces smagā slimība un paralīze, tad Mare būtu turpinājusi dzīvot turpat, bet Mares saimniece vairs nevar parūpēties pat par sevi, viņa tika ievietota pansionātā, bet Mare nonāca pagaidu mājās.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Mare ir mierīga, mīļa kaķenīte. Viņai patīk gulēt blakus uz dīvāna, patīk, ka viņu ķemmē. Viņa ir pieradusi pie mierīgas gaisotnes mājā. Nav novērota agresija pret citiem dzīvniekiem.

Marei tagad ir trīs gadi. Viņa ir sterilizēta, vesela. Kārtīgi iet kārtoties kastītē, nav īpaši izlutināta uz ēdienu. Viņai ir ļoti interesantas krāsa kažoks un zilpelēkas krāsas acis, kas liek domāt, ka attālos rados viņai varētu būt Siāmas šķirnes kaķi. Pagaidu mājās ļoti patīk sēdēt uz palodzes un vērot apkārtni... un viņa gaida, kad atnāks kāds, kurš viņai varēs dot īstās mājas.

Interesentiem zvanīt pa tel. 28309397. Nepieciešamības gadījumā iespējams sarunāt transportu, lai Mari nogādātu jaunās mājās.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form