Teodors

Kā balti rudais mājas runcis nokļuva uz ielas, mēs nezinām. Runcītis veselu mēnesi sēdēja pie veikala durvīm, rādīja visiem savu salauzto kājiņu un lūdza palīdzību. Vienaldzīgie gāja garām un novērsās… Viņam sāka zust spēki, kļuva arvien sliktāk, jo sagādāt sev barību slimības dēļ viņš nespēja.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tad kāda veikala apmeklētāja, kura nebija vienaldzīga, palīdzēja kaķītim nokļūt veterinārajā klīnikā, kur rudulis ārstējās vairāk kā mēnesi. Ārsts teica, ja runčuks būtu uz ielas vēl dažas dienas, tad ar tādu vaļēju lūzumu ātri vien viss būtu beidzies...

No klīnikas rudulis brauca uz pagaidu mājām un tika nosaukts par Teodoru. Nu jau Teodoram ir noņemts ģipsis, un viņš ir vesels. Dažreiz atceroties briesmīgās sāpes viņš paskatās uz savu ķepiņu un saudzē to.

Teodors ir trīs līdz četrus gadus vecs, ļoti miermīlīgs, nav manīta nekāda agresija ne pret vienu, skaists, ar zīdainu kažoku, tīrīgs, kārtīgs, gudrs, labi sadzīvo ar citiem kaķiem un nav izvēlīgs ēšanā.

Teodors bieži sēž uz palodzes un, skatoties pa logu, domā, kad tad nāks viņa īstais, jaunais saimnieks vai saimniece, kuru viņš meklē. Teodors turpmāk grib būt istabas kaķis un iet ārā tikai stingrā saimnieka uzraudzībā.

Ja tev ir iepaticies karaliski skaistais Teodors - zvani: tel. 29779136!

Par citiem mīļdzīvniekiem, kuri meklē jaunas mājas, vari uzzināt Dzīvnieku SOS mājaslapā, sadaļā "Aktualitātes". 

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form