Foto: Amber Dog Studio

Pavasaris un saulīte pagaidām mūs nelutina, arī tuvākās ikdienas dzīves perspektīvas tiek krāsotas vien pelēkās un vēl drūmākās krāsās, tāpēc atvēlēsim laiku, atmetīsim visas smagās domas un 21. un 22. martā dosimies uz Olimpisko Skonto halli Rīgā, kur izstādē "Latvijas uzvarētājs 2009" vienkopus pulcēsies vairāk kā divtūkstoš suņu un kaķu!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pasākuma ietvaros risināsies divas starptautiskās izstādes, kurās piedalīsies 1700 suņu un 260 kaķu no tuvām un tālām valstīm. Visgarāko ceļu būs mērojuši dalībnieki no Melnkalnes, Slovēnijas, Horvātijas un Spānijas, bet Latviju pārstāvēs vairāk kā 800 suņu un 150 kaķu. Tikai šeit būs iespējas dzīvē skatīt šķirnes, kuras Latvijā nav sastopamas, kā šiperke, Entlebūhas ganu suns, lundehunds un citas, bet pirmo reizi Latvijas izstādē piedalīsies Bretaņas dzeltenais grifons. Kopumā no teju 400 šķirnēm, kas izplatītas pasaulē, izstādē būs pārstāvētas 224.

Kaķu mīļotājiem tiks piedāvātas gan retas un eksotiskas šķirnes kā ragdolli un Ēģiptes mau, gan plašā skaitā Skotu nokareno ausu kaķi, Sibīrijas kaķi, meinkūni un Hailendas nokareno ausu kaķi. Abas dienas skatītāji varēs vērot kaķu izstādes ringus, kur eksperti pastāstīs par katru dalībnieku un izvēlēsies labākos no labākajiem.

Pasākumam cītīgi gatavojas arī suņu sporta adžiliti pārstāvji, kuri starptautiskajās sacensībās, kas risināsies abas dienas, mēģinās pierādīt, ka tieši viņa suns vai komanda ir veiklākie, ašākie, vislabāk trenētie.

Un kur tad vēl 32 firmas, kas piedāvās iespējamas un neiespējamas preces mūsu mīluļiem, pie tam solot trakas atlaides. Apmeklētājus priecēs arī ieejas biļetes maksa - visur cenas ceļas, bet te - par diviem latiem pieaugušajiem un latu skolniekiem un pensionāriem izklaide dienas garumā!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form