Sebastians

Kādā pelēkā dienā melnbaltais runčuks nez no kurienes parādījās kādā Pārdaugavas pagalmā, kur līdzjūtīgi cilvēki jau baroja citus ielas kaķīšus. Viņš pievienojās kompānijai kā savējais – vesels, spridzīgs un komunikabls. Pret Sebastianu, kā viņu nosauca cilvēki, nevienam kaķim nebija iebildumu. Toreiz jaunajam sētas ģimenes loceklim vēl bija abas actiņas. Taču drīz dzīvnieciņu aprūpētājas pamanīja, ka runčukam viena actiņa tā kā traumēta, tā kā iztecējusi...

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Sebastians ir ļoti mīlīgs un drošs ar cilvēkiem, tāpēc viņu bez problēmām varēja aizvest uz klīniku, kur konstatēja, ka actiņa gājusi bojā vīrusa rezultātā. Klīnikā kaķīti sakopa un pēc kāda laika iztaisīja operāciju - neesošās actiņas vietu aizšuva. Visu slimošanas laiku Sebastians bija pacietīgs un paļāvīgs, ticēja, ka cilvēki viņam nenodarīs ļaunu. Pēc operācijas Sebastians nokļuva pagaidu mājās.

Sebastians

Tas, ka runčukam ir tikai viena actiņa, nekādi netraucē viņa dzīvi un nebūt arī nemazina kaķa ļoti izteiksmīgo runcisko skaistumu. Sebastianam ir gara skaista spalva un kupla aste, tāpēc ķemmēšana būs nepieciešama regulāri, bet kaķēns labprāt ļaujas šai procedūrai. Kaķītim ir brīnišķīgs raksturs, viņam ļoti patīk cilvēku sabiedrība.

Sebastianam ir apmēram divi gadi. Viņš ir liela auguma, kastrēts, vakcinēts un ļoti kārtīgs. Cerēsim, ka Sebastians nokļūs labās mājās un viņu droši varēs saukt par Sebastianu Laimīgo.
Tālr. 29229926.

Par citiem mīļdzīvniekiem, kuri meklē jaunas mājas, vari uzzināt Dzīvnieku SOS mājaslapā, sadaļā "Aktualitātes". 

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form