Mia

Lai cik savādi tas neliktos, seriāla „Zelta Zivtiņa” varoņa Maksa lolotais mājdzīvnieks nav vis zelta zivtiņa akvārijā, bet kaķenīte vārdā Mia. Kaķenītei drīzumā gaidāmi kaķēni, un Makss jau sāk meklēt tiem saimniekus!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Miu Makss paņēmis no ielas - ieraudzījis mazo, pūkaino kaķēnu, un nekādi neesot varējis viņai vienaldzīgi paiet garām. Tā nu abi sešus gadu laikā piedzīvojuši ne vienu nu vien interesantu atgadījumu. Sākot ar pārvākšanās no Ogres uz Rīgu un iedzīvošanos jaunajā mājoklī galvaspilsētā, līdz beidzot ar pagājušās vasaras trakulīgo piedzīvojumu.

Kaķenīte, kura bija paklausīgi mitinājusies dzīvoklī, neizrādot nekādu interesi par nokļūšanu uz ielas, kādu dienu tomēr izmantojusi izdevību un devusies izpētīt tuvējo apkārtni. Brīdī, kad pie Maksa ciemos atnākušie draugi grasījās doties mājās, Mia sagaidījusi, kad uz mirkli vaļā atstātas durvis, un izskrējusi ārā pagalmā. Makss devies Miu meklēt, tomēr tā nekur vairs nebija atrodama.

Mia

Puisis par kaķenītes nozušanu bija ļoti nobažījies, līdz beidzot - pēc vairāk nekā nedēļu ilgas meklēšanas, atrada viņu mājas pagrabā.

Mia pa šo laiku bija ne tikai ievērojami notievējusi, sasmērējusi savu raibo kažoku, bet arī sarūpējusi īpašu pārsteigumu Maksam - viņa bija mātes cerībās! Tagad Makss nolēmis atrast drīzumā gaidāmajiem kaķēniem jaukus un gādīgus saimniekus, un vienlaikus sev - jaunus draugus. Jo ikviens, kurš kļūs par saimnieku Mias kaķēniem, kļūs arī par Maksa draugu.

Lai pieteiktos gaidāmajiem kaķēniem, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi: mia.makss@inbox.lv.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form