Viņi nevienam nav vajadzīgi...

Biedrība „Dzīvnieku SOS” sadarbībā ar portālu Ziedot.lv īsteno projektu „Pilsētas kaķu dzīve”, kura mērķis ir ierobežot nevienam nevajadzīgu kaķēnu dzimšanu uz ielas dzīvojošiem kaķiem. Projekta dalībnieki pauž nožēlu, ka martā ziedotāju aktivitāte ir krasi mazinājusies un aicina iedzīvotājus turpināt ziedot naudu šī sabiedriski nozīmīgā pasākuma atbalstam.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Projekta pirmajos sešos mēnešos ir sterilizētas 264 ielas kaķenes, kastrēti 88 runči, eitanazēti 8 bezcerīgi slimi vai traumēti kaķi par kopējo summu Ls 7017,50.

Projekta organizatori izsaka pateicību ziedotājiem, projektā iesaistītajām klīnikām par piešķirtajām atlaidēm un rūpīgu uzskaites vešanu, kā arī iedzīvotājiem, kuri piedalījušies šajā projektā, nogādājot kaķus klīnikās un atvedot tos atpakaļ dzīves vietās.

Projekta septītajā mēnesī - 2009. gada martā - ir sterilizētas 65 kaķenes un kastrēts 21 runcis par kopējo summu Ls 1745. Projekta koordinatori centās pēc iespējas neatteikt iedzīvotājiem, kas bija gatavi nogādāt kaķus klīnikās, jo katra martā neizsterilizēta kaķene nozīmētu 3-6 nevienam nevajadzīgus kaķēnus uz ielām.

Tagad projekta „Pilsētas kaķu dzīve" vadītāji informē, ka pavasarī ziedotāju aktivitāte ir ievērojami mazinājusies, tāpēc atkārtoti mudina iedzīvotājus ziedot naudu šī sabiedriski nozīmīgā pasākuma atbalstam: „Diemžēl ziedotāju aktivitāte martā krasi pazeminājās, un šajā mēnesī projektam ir ziedoti nepilni 300 lati, tāpēc esam spiesti uz laiku apturēt projekta īstenošanu un lūgt iedzīvotājus neatstāt šo projektu bez finansiāla atbalsta - saziedojot gan nepieciešamo summu martā paveiktā darba apmaksai, gan arī turpināt ziedot nākamajos mēnešos. Ņemot vērā ārkārtēji lielo ielas kaķu skaitu, šim projektam būs jelkāda nozīme tikai tad, ja būs iespējams nodrošināt tā nepārtrauktību. Un to nebūs iespējams nodrošināt bez pietiekama ziedotāju atbalsta.

Marta rēķinu apmaksai nepieciešami vēl aptuveni Ls 1400. Lūdzam visus šī projekta atbalstītājus savu iespēju robežās ziedot portālā Ziedot.lv: http://www.ziedot.lv/proj.php?id=415&lng=lv  jo, kamēr nebūs apmaksāti rēķini par darbu martā, mēs nevaram pieņemt jaunus pieteikumus.

Liels paldies visiem ziedotājiem!"

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form