Sieviete pametusi vīru, lai dzīvotu ar žurkām
Foto: kadrs no video

Kāda amerikāniete Čantala Benksa (attēlā) pēc vienpadsmit gadus ilgas kopdzīves pametusi savu vīru, lai dzīvotu kopā ar žurkām, un šobrīd kopā ar sievieti dzīvo 19 grauzēji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Savu neparasto stāstu Čantala izstāstījusi televīzijas kanāla TLC raidījumā My Crazy Obsession (Mana trakā apsēstība), un sižets par viņas dzīvi ar žurkām iemantojis visai plašu popularitāti internetā.

Viņa atklājusi, ka žurkas ģimenes mājā sākusi izmitināt jau laulības laikā, bet, kad vīrs vairs nav spējis paciest, viņaprāt, riebīgos un smirdošos grauzējus, Čantala no viņa šķīrusies.

Sieviete pārvākusies uz atsevišķu dzīvokli, kur viņai neviens netraucē aprūpēt savus iemīļotos zvēriņus.

"Man daudz vairāk patīk žurkas, nekā cilvēki. Es bez tām nespēju dzīvot! Kad es raudu, viņas man no vaigiem nolaiza asaras, bet, kad viņas ir izbadējušās, es viņas baroju," stāsta Čantala.

Arī žurku barošanas process ir visai intīms, jo lielākoties Čantala viņas baro ar cepumiem, kurus pati tur mutē, bet ļauj žurkām nograuzt, cik tām kārojas.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form