Foto: Cilvēki kaķus izmanto kā savu bārdu
Foto: Privātais arhīvs

Cilvēki, kas aizraujas ar dažādiem tā sauktajiem stulbingiem, savās izklaidēs ļoti iecienījuši izmantot kaķus – šie dzīvnieki ir noderīgi, piemēram, lai ap viņu galvu apliktu maizes šķēli vai izveidotu improvizētu suši.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jaunākais no stulbingiem liecina, ka kaķi ir lietderīgi arī tāpēc, ka no viņu ķermeņiem sanāk lielisks saimnieku sejas apmatojums, jo viņu spalvas līdzinās skaistām un krāšņām cilvēku bārdām.

Stulbings ar nosaukumu "cat-beard" formāli aizsākās jau 2011. gadā, taču tobrīd lielu ievērību neguva. Tagad sabiedrība "kaķbārdismam" ir nobriedusi, ir izveidotas īpašas mājaslapas un izklaide vēršas plašumā.

Daži no entuziastiem šim nolūkam izmanto arī nelielus suņus un pat seskus, taču saskaņā ar oficiālo reglamentu ir jāizmanto tieši kaķi.

"Kaķbārdisms ir foto kolāža, kura izpaužas kā pozēšana ar kaķi sejas priekšā, turklāt tādā manierē, ka kaķa spalvas izskatās kā daļa no pozējošā modeļa sejas apmatojuma," teikts oficiālajā pamācībā.

Tags

Stulbings
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form