Laura Raila
Foto: Privātais arhīvs

Svētdienas nakts satraukumu pilna izvērsusies dziedātājai Laurai Railai – viņas bīglu sunītei Rikijai (abas attēlā) sākušās dzemdības, kuras nācies pieņemt saimniecei vienai pašai.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Pa dienu jutu, ka naktī viss varētu notikt, jo mana bīglu kucīte sāka taisīt migu un uzvedās nervozi. Naktī viss sākās, ap diviem nogāja ūdeņi, un pēc pusstundas klāt bija pirmais kucēns," sarunā ar DELFI Izklaidi stāsta Laura.

Viņa atzīst, ka dzemdību pieņemšana bijis satraucošs notikums, bet viss noritējis gludi, un pasaulē ar saimnieces atbalstu nākuši pieci mazi kucēniņi - divas meitenītes un trīs puikas.

"Kad nogāja ūdeņi, man pašai bija lielāks stress nekā sunim, bet, kad kucēni sāka dzimt, sapratu, ka viss kārtībā.  Nekad nebiju pieņēmusi sunim dzemdības, bet viss noritēja bez starpgadījumiem, un pa rokai bija arī vetārstes telefons," emocionālo notikumu atceras dziedātāja.

Tiesa, ar dzemdību pieņemšanu rūpes par kucīti un mazuļiem nav beigušās, jo tagad jāpieskata, lai māmiņa neuzguļas savām atvasēm.  

"Man nekas cits neatlika, kā uztaisīt gultu blakus un ap pusseptiņiem rītā iemigt uz stundiņu, lai, ja nu kas, esmu blakus," atklāj Laura un prognozē, ka rūpju pilni būs arī nākami divi mēneši, kamēr kucēni paaugsies un varēs doties pie jaunajiem saimniekiem.

Tags

Laura Raila
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form