Helēna Demakova
Foto: Publicitātes foto

Aizvadītajā nedēļā daudzu kultūras, izglītības un mākslas projektu mecenāti Boriss (attēlā pa labi) un Ināra Teterevi savas vasaras mājas dārzā bija sarīkojuši lepnu ballīti, kurā lielākā uzmanība tika veltīta četrkājainajiem cilvēku draugiem – suņiem.

Pasākums notika par godu Latvijas Televīzijas pārraides Ķepa uz sirds simtajam raidījumam, kas televīzijas skatītāju vērtējumam tiks nodots 7. septembrī, un raidījuma mecenāti nozīmīgo jubileju bija nolēmuši atzīmēt ar dārza svētkiem.

Starp smalkā burziņa viesiem bija daudzi sabiedrībā zināmi cilvēki, kuri agrāk viesojušies raidījumā - paraolimpisko spēļu čempions Aigars Apinis, aktrise Veronika Plotņikova, eksprezidents Valdis Zatlers ar kundzi, žurnāliste Elita Veidemane un mūziķis Aivars Brīze, balerīna Elza Leimane, aktrise Baiba Indriksone, komponists Valts Pūce un režisore Dace Pūce, mākslas kritiķe un kuratore Helēna Demakova (attēlā pa kreisi) un citi.

Vairums viesu uz dārza svētkiem bija ieradušies ar saviem četrkājainajiem mīluļiem, bet starp nebēdnīgākajiem dauzoņām bija Demakovas Džeka Rasela terjera sugas kucīte Džekija, kas labprāt spēlējās gan ar saimnieku suņiem, gan viesu pavadoņiem.

Kā vēsta raidījuma Ķepa uz sirds veidotāji, jaunajā sezonā projekta pamatdoma tiks saglabāta nemainīga - tas tiks veidots kā informatīvi izglītojošs raidījums visai ģimenei par dzīvnieku aizsardzības jautājumiem, dzīvnieku kopšanu, audzināšanu un citām interesantām lietām.

Source

DELFI Izklaide

Tags

Aigars Apinis (sportists) Aivars Brīze Elita Veidemane Helēna Demakova Valdis Zatlers
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form