Garlaikots zirgs uzkāpj uz mājas jumta
Foto: kanādiešu zirgs uz garāžas jumta

Kāds laulāts pāris no Ņūbrunsvikas provinces Kanādā bija pagalam pārsteigts, kad uzzināja, ka uz viņu mājas garāžas jumta uzkāpis zirgs, kurš tur bija pavadījis visai ilgu laika sprīdi.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā vēsta vietējie mediji, Peta un Stīvens Dauniji, kuri nodarbojas ar sacīkšu zirgu audzēšanu, savu fermu bija pametuši uz nedēļu, un šajā laikā tur saimniekoja un zirgus pieskatīja viņu radinieks Ārčijs.

Kādu rītu Ārčijs devies uz staļļiem, bet no pārsteiguma gluži vai apstulba - zirgs atradās nevis savā ierastajā vietā, bet bija uzrāpies uz jumta.

Saprotot, ka fermas saimnieki viņam neticēs, Ārčijs zirgu nofotografēja un fotogrāfiju nosūtīja Petai un Stīvenam.

"Kad mēs ieraudzījām foto, tad nodomājām, ka Ārčijs mūs mēģina izjokot. Redzat, zirgi tā vienkārši pa jumtiem nekāpelē," medijiem stāstījis Stīvens, kurš ar sievu ātri vien sapakojis čemodānus, lai atgrieztos mājās un situāciju atrisinātu. Taču Ārčijs jau bija ticis galā pats.

Apskatot vietu, kur zirgs bija uzkāpis, fermeri secināja, ka viņš tur pavadījis visai ilgu laiku - bija atstāta pamatīga mēslu kaudze un jumtā, zirgam dīdoties, izsisti nelieli caurumi.

"Tas ir brīnums, ka zirgs neizkrita jumtam cauri," teica Stīvens. Fermeris uzskata, ka zirdziņš uz jumta uzkāpis, garlaicības un ziņkārības dzīts.

"Domāju, ka viņam vienkārši kļuva garlaicīgi. Parasti mums fermā ir daudz zirgu, bet šobrīd pārējie trenējas citā pilsētā, un šis zirdziņš bija atstāts viens. Viņš uzvedas kā nemierīgs bērniņš, tāpēc arī ziņkārības dēļ nokļuva nepatīkamā situācijā," uzskata zirga saimnieks.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form