papagailis
Foto: Vida Press

Kādam papagailim no Masačūsetsas štata nācies pārciest sarežģītu operāciju, kad mediķi centās izārstēt traumas, ko nabaga putns bija guvis pēc iesūkšanas putekļu sūcējā.

Kā vietējiem medijiem pastāstījusi putna saimniece Mērija Mardžerona, viņa bija nolēmusi veikt "lielo pavasara tīrīšanu", tāpēc ķērusies klāt arī putekļu sūcējam.

"Taču pēkšņi es izdzirdēju čiepstēšanu un ieraudzīju spalviņas, tāpēc uzreiz izslēdzu aparātu. Un tur viņš bija iesūkts - mans mīlulītis, kurš bija atradis ideālu vietu oliņu dēšanai," stāstīja Mērija.

Tomēr papagaiļa saimniece ātri noreaģējusi un savu astoņus gadus veco putnu ar visu putekļu sūcēju steidzami nogādājusi Angell's veterinārajā klīnikā Bostonā.

Mediķi putnam konstatēja lielu asins zudumu un nopietnu spārna traumu. Stundu ilgās operācijas laikā putnam nācās amputēt 25 procentus spārna un apsaitēt vēl dažus lauztos kauliņus. Pēc nedēļas papagailis jau bija atkopies.

"Viņš vairs nevar lidot, bet izskatās ļoti laimīgs par to, ka veiksmīgi pārdzīvojis šādu nelaimi," izteikusies Mērija.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form