Dīvaina radība: pa pusei kaza, pa pusei aita
Foto: kadrs no video

Pirms divām nedēļām Īrijas pilsētā Kildeirā piedzimusi neparasta radībiņa – pa pusei kaziņa, pa pusei aitiņa, kas angļu valodā tiek dēvēta par "geep" (no vārdiem goat un sheep).

Kā atzinuši eksperti, tas ir ļoti rets gadījums, jo lielākoties šādi dzīvnieciņi nomirst grūtniecības laikā vai nemaz nepārdzīvo dzemdības.

Kazaitiņas saimnieks ir bāra Murphy's Pub īpašnieks Pedijs Mērfijs, kurš intervijā vietējam televīzijas kanālam atzinis, ka iepriekš neko tamlīdzīgu nav redzējis.

"Viņai piemīt visas kazām raksturīgās iezīmes. Visi pārējie viņas brāļi un māsas uzvedas kā normālas kazas, bet tikai ne šī! Viņa izskatās kā kaza, kas iesprostota jēra ķermenī. Viņai pat ir radziņi kā kazai, un viņa ir ļoti veikla lēkātāja.

Nu gan mēs ar večiem krogā kārtīgi izsmiesimies par šo radību. Droši vien pabā būs jāsarīko kāds konkurss, kā šito dzīvnieku nosaukt," smejot stāsta kazaitiņas īpašnieks.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form