ASV uzņēmuma "Cox Comunications" darbinieks piedzīvojis lielu pārsteigumu, kad, atverot atsūtīto stikla šķiedras aprīkojuma kasti, pamanījis divus pūkainus un ņaudošus kaķēnus.

Divas nedēļas vecie dzīvnieciņi izdzīvojuši 160 kilometru ceļojumu no Losandželosas līdz noliktavai Čulavistā.

Darbinieks, kurš atvēra sūtījumu, tūdaļ zvanījis savam radiniekam, kas strādā dzīvnieku aizsardzības biedrībā, un abiem izvārgušajiem radījumiem tūdaļ sniegta medicīniskā palīdzība.

Par Peli (Mouse) un Vaifaju (Wi-Fi) nosauktie kaķēni paliks profesionāļu aprūpē, līdz būs gana lieli, lai tiktu adoptēti un nonāktu maziem dzīvniekiem par kartona kasti piemērotākās mājās.

Pagaidām nav zināms, kā kaķēni nonākuši sūtījumā. Dzīvnieku patversmes speciālisti uzskata, ka, visticamāk, kaķēnu mamma atradusi, viņasprāt, savām atvasēm drošu patvērumu - kastē -, kur tie nepamanīti iepakoti un nosūtīti kopā ar pārējo kastes saturu.

Sandjego dzīvnieku biedrības patversme ir viena no nedaudzajām, kur tiek nodrošināta 24 stundu aprūpe, kas nepieciešama tik maziem kaķēniem. Tādēļ palikuši bez mātes kaķēni nudien nevarēja nonākt labākā vietā, secina "ABC News".

Tags

ASV Dzīvnieku patversme Losandželosa

Comment Form