Video: Ēzelis izglābis savu draugu āzi no depresijas
Foto: Kadrs no video

Dzīvnieku mīļus ik pa brīdim apbur stāsti par draudzībām starp dažādu sugu pārstāvjiem, un šoreiz ārvalstu mediju uzmanību izpelnījies kāds īpaši tuvu draugu pārītis – āzis Misters Džī un ēzelītis Marmelādīte.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ilgu laiku Misters Džī un Marmelādīte bija dzīvojuši kopā, savas dienas vadījuši rotaļājoties un vienkārši labi pavadot laiku, bet tad azītis tika nosūtīts uz citu fermu.

Neviens pat nenojauta, ka abus dzīvniekus saista tik spēcīga draudzība - to cilvēki aptvēra tikai tad, kad āzis sešas dienas bēdīgs gulēja savas jaunās mājvietas stūrī un atsacījās no pārtikas.

Fermas Animal Place darbinieki saprata, ka tās tas nedrīkst turpināties, un devās pēc Marmelādītes.

Kad abi biedri satikās, Mistera Džī bēdas bija kā ar roku noņemtas - pēc sirsnīgas sasveicināšanās abi drīz vien jau draudzīgi mielojās pie viena trauka.

"Šis stāsts kārtējo reizi pierāda, ka dzīvnieki ir spējīgi just mīlestību, draudzību un ciešanas. Tieši tāpat kā cilvēki," atzinusi viena no fermas darbiniecēm.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form