Suņa cienāšana ar tēju; ar kāmi uz kino... – tā mīlam dzīvniekus
Foto: Lindas meitenes (no kreisās) Fanta, Mimī, Moka un Fēra. Privātā arhīva foto

Taksīši kāri dzer tēju kopā ar saimnieci

"Savus suņukus lutinu daudz un dažādi," stāsta vairāku takšu saimniece un audzētāja Linda Banga. "Ziemā pēc aukstas pastaigas kopā dzeram tēju. Es malkoju savu tēju no savas krūzītes, bet suņi lok savējo no savām bļodiņām.

Savas suņu meitenes cienāju ar ķimeņu tēju. Viss kā pie cilvēkiem – krūze ūdens, viena tējkarote ķimeņu, viena – cukura un pavisam nedaudz piena, tik, cik parasti lejam pie kafijas. Šāds dzēriens uzlabo apetīti, veicina kuņģa darbību, novērš vēdera pūšanos, turklāt labi garšo un smaržo! Vismaz manējās uz šo tēju ir kā uzburtas.

Ak jā, tējai neleju klāt ne paku pienu, ne īstu lauku pienu, jo tas suņukiem mīkstina vēderu! Dodu vai nu kazas pienu vai sterilizēto pienu (bez cukura) no bundžiņas.

Pirms viena no mūsu takšu meitenēm šogad "apprecējās", sarīkojām vecmeitu ballīti. Es, draugs un viņa kopā ēdām picu un dzērām kafiju. Kafiju gan dāmas dabū ārkārtīgi reti, jo nav jau pats veselīgākais dzēriens. To tikai pa svētkiem un tikai mazlietiņ. Bet, ja dotu, cik viņas gribētu, tad dzertu daudz un dikti, jo viņām ļoti garšo. Bieži vien ir mēģinājušas no manas krūzes pa kluso padzerties.

Ja kaut kur gadās braukt tikai ar vienu no suņiem, tad vienmēr pa ceļam nopērkam polārmaizi ar lasi, kas tiek brālīgi sadalīta – viena maizīte man, otram suņukam."

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.
Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka