Ebija Lī (Abby Lee) un Mets Kejs (Matt Kay) ir jauns austrāliešu pāris, kuri, tāpat kā daudzi citi, jau bija noguruši no vecāku nemitīgās steidzināšanas parūpēties par ģimenes pieaugumu. Tā nu viņi to tiešām sagādāja, tikai mazliet citādu, nekā vecāki bija gaidījuši. Ģimenītei, kura mazulim vēl nejūtas gatava, piepulcējās Hamfrijs, ļoti simpātisks un mīlīgs zelta retrīvera un pūdeļa krustojums. Hamfrija ienākšanu ģimenē Ebija un Mets atzīmēja ar ļoti oriģinālu fotosesiju, kur suņuks iejutās pāra bērna lomā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pārim, braucot pēc kucēna, piebiedrojās abu laba draudzene fotogrāfe Eliša Minete (Elisha Minnette). "Kad mēs kopā ar Hamfriju braucām mājup, radās doma sarīkot fotosesiju ar kucēnu," portālam "MansDraugs.lv" atklāja fotogrāfe. "Mēs ar Ebiju abas esam radošu profesiju pārstāves, tādēļ mums ir traka humora izjūta un abas bieži nākam klajā ar jautrām un oriģinālām idejām, kas citiem liek smieties."

Fotosesija nav tikusi iepriekš izplānota. "Mēs, visi trīs, vienkārši uz vietas "šāvām ārā" idejas, kas katram radās, un es tās iemūžināju. Tā bija īsa, toties ļoti jautra fotosesija, kas aizņēma vien aptuveni stundu. Hamfrijs bija sajūsmā par fotografēšanos, jo viņam patika, ka viņam tika veltīta visu uzmanība, un, protams, tika doti kārumi."

Eliša Minete publicējusi fotogrāfijas savā "Facebook" kontā, lai arī citi varētu pasmaidīt, taču nav varējusi pat iedomāties, ka tās iegūs tik milzīgu popularitāti.

"Es fotografēju daudz ko, tostarp jaundzimušos un bērnus, tādēļ lieliski zinu, kādas izskatās tipiskas mazuļu bildes. Mums noteikti nebija nolūka pasmieties par jaunajiem vecākiem, kuri sociālajos tīklos dalās ar savu bērniņu bildēm, mēs vienkārši vēlējāmies parādīt cita veida "mazuli"."

Vairāk par fotogrāfi Elišu Mineti un viņas radošajiem projektiem var uzzināt viņas mājaslapā "elishaminnettephotography.com".

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form