Kaķu, suņu un citu mīluļu izstāde Ķīpsalā jeb Ko šogad piedāvās 'ZooExpo 2015'
Foto: Publicitātes foto

Tieši tik daudz suņu, kuri pārstāvēs teju 237 šķirnes, divu dienu laikā varēs iepazīt Ķīpsalā. Visi šie suņi sacentīsies konkursos, lai iegūtu labākā titulu.

Pirmoreiz Latvijā tiks piešķirts arī jauns tituls "Rīgas uzvarētājs". Konkursantu vidū būs arī Holandes ganusuns, broholmietis, Havanas bišons, Tibetas terjers un frīzu putnusuns. Šīs suņu šķirnes mūsu valstī vēl nav reģistrētas un kā liels retums būs redzamas tikai izstādē Ķīpsalā.

Būs jautrais flaibols ķepaiņu izpildījumā un aizraujoši, teatralizēti suņu šķirņu demonstrējumi. Vēl interesenti varēs uzzināt, kāda ar suņu - policistu darba ikdiena. Kā jau tradicionāli izstādē piedalīsies arī suņi terapeiti, kas priecēs jaunākos izstādes apmeklētājus.

Paralēli suņu sacensībām apmeklētāji Ķīpsalā varēs vērot īpaši gudru suņu paklausības demonstrējumus un veiklības stafetes. Neizpaliks arī jautrais flaibols ķepaiņu izpildījumā un aizraujoši, teatralizēti suņu šķirņu demonstrējumi. Vēl interesenti varēs uzzināt, kāda ir suņu - policistu darba ikdiena. Kā jau tradicionāli izstādē "ZooExpo" piedalīsies suņi terapeiti, kurus mazākie izstādes apmeklētāji varēs glaudīt un paņurcīt.

Un kā gan bez modes aktualitātēm, ja priekšā bargā ziema un mazajiem ķepaiņiem būs nepieciešams ne tikai stilīgs, bet arī silts apģērbs. Interesenti varēs vērot suņu apģērbu modes skates, lai laikus papildinātu sava mīluļa drēbju skapi.

Kucēnu tirdzniecība izstādē nav atļauta, bet ikvienam būs iespēja aprunāties ar dažādu šķirņu speciālistiem, lai saņemtu atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem un varbūt jau aizrunāt kādu kucēnu.

Source

MansDraugs.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form