Desmit retas un mazzināmas suņu šķirnes
Foto: Shutterstock

Vācu aitu suns, Jorkšīras terjers, čivava un citas šķirnes, domājams, ir tās, kuru pārstāvjus cilvēki spētu atpazīt uzreiz. Taču, kā ir ar mazāk zināmām un daudzviet neizplatītām suņu šķirnēm? Lai arī tās varētu šķist vizuāli līdzīgas jau zināmām šķirnēm, patiesībā ir pavisam citas. Apskatām dažās no tām!

Gan Otrā pasaules kara ietekmē, gan pieradināšanas rezultātā daudzas suņu šķirnes ir gandrīz vai atvadījušās no saviem sākotnējiem uzdevumiem, piemēram, medīšanas. Kas tās ir par šķirnēm un kurās vietās tās iespējams novērot visbiežāk?

Portāls Iheartdogs.com piedāvā desmit suņu šķirnes, par kurām, iespējams, būsi dzirdējis vismazāk. Tāpat ielūkojāmies arī Esteres Ferhūfas-Ferhallenas grāmatā "Suņi. Enciklopēdija", lai noskaidrotu, kādi ir šo šķirņu raksturojumi.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka