Divas stundas garš video, kas iemūžina kaķu dienas gaitas – tas ir projekts, ko radījis kāds režisors ASV. Video, kas augšupielādēts portālā YouTube, piedāvā skatītājiem unikālu iespēju pašiem izvēlēties, kādā leņķī ieskatīties kaķu kafejnīcas mīluļu ikdienā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Neparastais video filmēts kaķu kafejnīcā "Kit Tea" Sanfrancisko, ASV. Aptuveni divas stundas garais video 360 grādu leņķī iemūžina kaķu ikdienu, un skatītājs var pats izvēlēties, no kāda skatu punkta vērot notiekošo, klikšķinot uz bultiņām video augšējā stūrī.

Tāpat video autori aprakstā minējuši būtiskos notikumus, kas norisinās divu fiksēto stundu laikā, tāpēc skatītājs var jau uzreiz izvēlēties, ko vēlas redzēt, piemēram, kaķu spēlēšanos vai kaušanos.

"Kaķkvārijs" jeb "Catquarium" ir režisora Maikla Morgensterna ideja. Pašlaik tiek pieļauts, ka tas ir garākais video, kas uzņemts 360 grādu leņķī.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form