Pamodināt murkšķi un samīļot haskiju – audzētavas, kuras apmeklēt jau šajās brīvdienās
Foto: kamieli.lv

Informācija mājaslapā vēsta, ka "Rakšos" ir unikāla iespēja aplūkot tuksnešu dromedārus jeb vienkuprainos kamieļus, kā arī izbaudīt izjādi ar kamieli.

Tāpat "Rakšos" apskatāmas vairākas alpakas un lamas, kuras apmeklētāji var arī pabarot. Fotografēšanās dārzā nav liegta, tāpēc interesentiem noteikti izdosies arī kāds skaists selfijs ar lielajiem dzīvniekiem.

Kopā apskatāmi vairāk nekā sešdesmit draudzīgi dzīvnieki.

Pamodināt murkšķi un samīļot haskiju – audzētavas, kuras apmeklēt jau šajās brīvdienās
Foto: kamieli.lv

Aktīvākai atpūtai "Rakšos" par atsevišķu samaksu tiek piedāvāta izjāde ar kamieli un pastaiga ar lamu. Tāpat interesentiem pieejams arī peintbols, atrakciju parks, laivu un plostu noma, tostarp brauciens pa Gauju ar kanoe laivām.

"Gadsimtā, kur lielu daļu informācijas mēs uzzinām no Google, šis ir lielisks veids, kā atslēgties no tehnoloģijām un ļauties dabiskam priekam, ko sniedz dzīvnieku klātbūtne un jaunu piedzīvojumu gars!" aicina "Rakšu" saimnieki.

Dzīvnieku apskates cenas: skolēniem, studentiem un pensionāriem – 2,50 eiro, pieaugušajiem – trīs eiro, bet cilvēkiem ar kustību traucējumiem, tūristu grupu vadītājiem, kā arī skolēnu grupu vadītājiem apskate ir bezmaksas.

"Rakši" strādā katru dienu no pulksten 10 līdz 17, bet vasarā – no pulksten 10 līdz 18.

Adrese: Amatas novada Drabešu pagasta "Rakši".

Papildu informācija mājaslapā vai pa tālruni 20009097.

Tags

Aktīvā atpūta Kaķis & Suns Mājas trusis Pundurtrusis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form