Pamodināt murkšķi un samīļot haskiju – audzētavas, kuras apmeklēt jau šajās brīvdienās
Foto: zakisi.lv

Trušu dārzs "Zaķīši" nepārprotami vēsta, ka kuplā skaitā interesentiem ir pieejami un apskatāmi dažādu šķirņu truši, taču tas nav vienīgais dārza lepums. Tāpat ir apskatāmi zirgi, govis, sivēni un kazas, kā arī dažādi putni, piemēram, pīles, zosis un vistas.

"Zaķīšu" saimnieks uzsver, ka visiem dzīvniekiem tiek nodrošināti pēc iespējas dabiski apstākļi, tāpēc interesenti var droši doties apskatīt jaukos dzīvnieciņus.

"Ja gribat redzēt aktīvus trušus, brauciet vēsākās dienās, agrāk no rīta vai vēlāk vakarā – par apmeklējumiem ārpus darba laika ir iespējams telefoniski vienoties. Brīvā dabā trusis dienas vidū slēpjas vēsā alā no vasaras karstās saules. Tāpēc – ja ieradīsieties karstā vasaras dienā, iespējams, ka redzēsiet tikai daļu no trušu dārza iemītniekiem, un tie paši būs salīduši dažādās nomaļās ēnainās vietās.

Pamodināt murkšķi un samīļot haskiju – audzētavas, kuras apmeklēt jau šajās brīvdienās
Foto: zakisi.lv

Visslinkākie truši būs svētdienas pēcpusdienā, ja sestdienā un svētdienā bijuši daudz apmeklētāju un tos kārtīgi sabarojuši, tāpēc nevainojiet trušus par slinkošanu un saimnieku par mānīšanos – truši tur ir, tikai pašiem jums nāksies tos pameklēt. Savukārt, ja ieradīsieties ceturtdienas vai piektdienas rīta pusē, var gadīties mukt no milzīga trušu bara uzbrukuma. Brīvdienās izbērtie graudi būs jau noēsti, bet es vasarā pa nedēļas vidu viņiem graudus daudz nedodu. Tāpēc katrs apmeklētājs ar graudu trauciņu viņiem būs vislielākais draugs," mājaslapā raksta "Zaķīšu" saimnieks.

Tā kā "Zaķīšos" apskatāmi arī zirgi, saimnieks piedāvā vizināšanos zirga mugurā instruktora pavadībā, kā arī iespēju izbraukt kamanās.

Aktīvai atpūtai dārzā tiek piedāvāts bērnu rotaļu laukums ar šūpolēm, batutu un namiņu.

Trušu dārza apmeklējuma cenas: pieaugušajiem – trīs eiro, bērniem no sešu līdz 18 gadu vecumam, kā arī studentiem un pensionāriem – divi eiro, bērniem no divu līdz piecu gadu vecumam – viens eiro. Tāpat par vienu eiro tiek piedāvāta dzīvnieku barība, ar ko gan garaušus, gan citus dzīvnieciņus pabarot.

Adrese: Amatas novada Amatas pagasta "Magonītes", zemnieku saimniecība "Zaķīši".

Papildu informācija mājaslapā vai pa tālruni 29347387.

Tags

Aktīvā atpūta Kaķis & Suns Mājas trusis Pundurtrusis

Comment Form