Pasaulē lielākie suņi – draudzīgi rotaļu biedri un uzticami sargi
Foto: Shutterstock

Lieli suņi ar lielu mīlestību – tā varētu raksturot daudzas no lielākajām suņu šķirnēm. Lai arī suņu izskats liecina, ka viņi ir draudīgi un pat bīstami, vairums suņu ir kompānijas dvēseles, kam patīk kā pieaugušie, tā bērni.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pārsvarā lielāko suņu šķirņu pārstāvji izmantoti diviem mērķiem – medībām vai sargāšanai. Lai arī joprojām suņu instinkti nav zuduši un suņi vēlēsies sadzīt pēdas medījumam vai sargāt savu saimnieku no jebkura pretimnācēja, suņi ir pielāgojušies arī dzīvei pilsētā, lai gan lielam sunim tas var būt apgrūtinoši.

Plašumi, cilvēka tuvums un komunikācija lieliem suņiem ir ļoti svarīga. Tāpat būtiska nozīme ir arī suņu socializācijai, kā arī pieskatīšanai, ja dzīvnieks nonāk saskarsmē ar maziem bērniem. Lai arī suns neviļus var nodarīt bērnam pāri, pārsvarā suņi ir mīļi, draudzīgi un nepavisam ne bīstami. Arī pievienotie video liecina, ka lielie suņi, kas varētu šķist draudīgi, patiesībā ir laiski, mierīgi un ļoti draudzīgi.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form