Deviņas kaķu šķirnes, kas uzvedas kā suņi
Foto: Shutterstock

Šis kaķis ir diezgan spēcīgs un atlētisks, tāpēc saprotams, ka Abesīnijas kaķis noteikti neatteiksies no fizikām aktivitātēm. Līdzās rotaļlietas mētāšanai un atnešanai, kas ir viena no suņiem raksturīgajām pazīmēm, Abesīnijas kaķis arī labprāt paklausīgi sekos savam saimniekam pa māju.

Tiek pat vēstīts, ka kaķis labi padodas apmācībām, proti, Abesīnijas kaķis ir apmācāms pārvietoties pie pavadas. Plašāk par to, kā iemācīt savam kaķim pārvietoties pie pavadas, lasiet šeit.

Šī kaķa enerģija ir teju neremdināma, tāpēc arī saimniekiem jāspēj nodrošināt gan spēles, gan citas aktivitātes, kur Abesīnijas kaķis var piedalīties. Ja šīs šķirnes mīluļus ilgstoši atstāj vienus, tas viņiem nenāk par labu. Šiem skaistuļiem klāt noteikti nepieciešams cilvēks, kas ar viņu darbojas, citādi saimnieks noteikti dzirdēs kaķa neapmierinātības ņaudienus, ja četrkājainajam draugam pēkšņi būs garlaicīgi.

Tags

Sarakstu karuselis Amerikas sprogausu kaķis Burmas kaķis Meinkūns Norvēģijas meža kaķis Regdols Sibīrijas meža kaķis Turcijas Angoras kaķis

Comment Form